Trekové Boty Dětské Zateplené Big Star SS374075
Kód: BO-38798-K BO-38798-M BO-38798-O Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
813 Kč
–36 %
Lehké Pěnové Sandály Na Suchý Zip ProWater PRO-24-05-02K
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
518 Kč
Made in EU
502 Kč
–36 %
Papuče Sandálky Dětské NEL 310-5F GOKIDS
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
320 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Přezkou S Květinami Nestalee
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
533 Kč
od 448 Kč –52 %
Dívčí zavřené sandály s květinou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 214 Kč
Made in EU
1 468 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star LL374194
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
935 Kč
1 198 Kč
–50 %
Dívčí sandály s mašlí a flitry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
599 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s suchým zipem a propletenými pásky v multikoloru Dianttha
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
533 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
od 701 Kč až –52 %
Dívčí páskové sandály
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 351 Kč
od 756 Kč až –50 %
Dívčí sandály s perličkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 378 Kč
Made in EU
576 Kč
–36 %
Lehké pěnové dětské sandály se suchým zipem Asti
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
367 Kč
Made in EU
835 Kč
–36 %
Pěnové Dětské Sandály Big Star RR374516
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
532 Kč
od 983 Kč až –50 %
Kožené sandálky pro dívky na léto a plážové hry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 492 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Se Zlatými Detaily Cavina
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Detailní popis produktu
Dětské boty od značky Big Star jsou skvělou volbou na chladnější dny. Jsou vyrobeny z eko kůže. Šněrovací a zapínací na zip, zajišťují pohodlné přizpůsobení a snadné obouvání. Vnitřek bot je zateplený obuvnickým rounem, což zaručuje teplo v chladných dnech. Skvělé pro každodenní aktivity a zimní výlety. Při výběru velikosti prosím dbejte na tabulku velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
30-18,5/31-19,5/32-20/33-21/34-21,5/35-22cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/38798.mp4 |
| Další barva: | Černá |
| Zapínání: | Zip, Šněrování |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Obuvnický filc |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Vrchní výška: | 8,5 cm dla rozmiaru 30 |
| Horní šířka: | 7,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 27 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 18 |
| Typ izolace: | Ano |
| Pohlaví: | chlapec |
| Bohater: | - |
| Celková hmotnost v gramech: | 891 |
| Země původu: | Čína |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské zimní boty pro dívky na zip Lee Cooper LCJ-25-10-3770
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
881 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–36 %
Dívčí kotníkové boty s ouškem s kožešinou LOVE Rosaira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
769 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule ozdobené květinkami Gracina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
630 Kč
Made in EU
1 784 Kč
–36 %
Zateplené Sněhule Dětské Big Star OO374130
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 136 Kč
Made in EU
1 880 Kč
–36 %
Kožené Zateplené Dětské Boty Na Zip S Medvídkem Vinceza 36261
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 197 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské na platformě zateplené kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
520 Kč
Made in EU
859 Kč
–36 %
Dětské Mládežnické Sněhule S Vyšíváním Na Platformě Jolisse
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
547 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
dětské sněhule Big Star KK374244
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
867 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské s kožešinou a vzorem Melefia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
864 Kč
–36 %
Dětské Sněhule Na Suchý Zips Unitia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
550 Kč
Made in EU
1 077 Kč
–36 %
Dětské Boty Lakovane Se Zipem Tibbie
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
686 Kč
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožešinou na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3788
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
881 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
630 Kč
Made in EU
2 149 Kč
–36 %
Dětské boty Memory Foam Big Star KK374119
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 368 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
