Sněhové boty dětské s kožešinou a vzorem Melefia
Kód: BO-34605-98 BO-34605-68 BO-34605-69 BO-34605-72 BO-34605-70 BO-34605-K BO-34605-O BO-34605-Q BO-34605-19 BO-34604-98 BO-34604-68 BO-34604-72 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
835 Kč
–36 %
Pěnové Dětské Sandály Big Star RR374516
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
532 Kč
Made in EU
720 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Suchým Zipem Marimona
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
459 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Orailla
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
555 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské sandály Big Star NN374264
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star RR374520
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
630 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s suchým zipem a propletenými pásky v multikoloru Dianttha
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
533 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
1 198 Kč
–50 %
Dívčí sandály s mašlí a flitry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
599 Kč
Made in EU
920 Kč
–36 %
Dívčí sandály s dekorativním detailem Serina
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
586 Kč
Vrácení zdarma
Made in EU
1 047 Kč
–47 %
Dívčí lesklé sandály na nízkém podpatku Nelly - 31
Skladem v Praze
(1 ks)
549 Kč
Made in EU
707 Kč
–36 %
Dětské sandály se suchým zipem srdce Havana
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
450 Kč
od 701 Kč až –52 %
Dívčí páskové sandály
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 351 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky ozdobené květy s uzavíráním na suchý zip, Fagossa
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sněhule z eko semiše jsou ideální obuví na zimní dny. Jsou umístěny na gumové podešvi, která zajišťuje dobrou přilnavost na kluzkých površích. Svršek zdobený kožešinou a roztomilým vzorem dodává jedinečný charakter, zatímco zateplená vnitřní část zajišťuje pohodlí a teplo v chladných dnech. Je to praktická a módní volba pro zimní dobrodružství na čerstvém vzduchu. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
25-14/26-14,5/27-15,5/28-16/29-16,5/30-17,5/31-18,5/32-19/33-19,5/34-20,5/35-21,5/36-22cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Vrchní výška: | 10,5 cm pro velikost 25 |
| Horní šířka: | 8,5 cm pro velikost 25 |
| Platforma/Podrážka: | 1,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 21 |
| Výška zboží v centimetrech: | 10 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | Chlapci, dívky, unisex |
| Bohater: | - |
| Celková hmotnost v gramech: | 700 |
Made in EU
970 Kč
–36 %
Teplé dětské sněhule s vázáním Asija
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
618 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Ošetřené dětské boty na zip Bežovo- Dolida
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
809 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
555 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Zateplené Dívčí Lakované Boty Na Zip Novita
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
867 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské izolované Botky Sněžáky se šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
652 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s vyplněním kožešinou Big Star MM374084
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 784 Kč
–36 %
Zateplené Sněhule Dětské Big Star OO374130
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 136 Kč
Made in EU
1 550 Kč
–36 %
Zateplené dětské sněhule na zip Big Star OO374073
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
987 Kč
Made in EU
1 377 Kč
–36 %
Dětské Sněhule On Slider Big Star KK374235
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
877 Kč
Made in EU
1 608 Kč
–36 %
Dětské sněhule na zip Big Star SS374031 Šedo-
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 025 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské sněhule boty zateplené s flitry ERebbica
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
464 Kč
Made in EU
1 193 Kč
–36 %
Dětské mládežnické teplé sněhule Roofy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
760 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské zateplené sněhule s rzepem Big Star MM374121
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské zateplené boty na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Botky Ocílené s Zipem Goopy
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
742 Kč
Made in EU
584 Kč
–36 %
Dětské Sněhule S Kožíškem Typu Beránek Mevael
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
372 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
