Dětská Trapery Memory Foam Big Star KK374158
Kód: BO-22163-Q BO-22164-K BO-22164-Q BO-22164-S BO-22164-18 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
707 Kč
–36 %
Dětské sandály se suchým zipem srdce Havana
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
450 Kč
Made in EU
576 Kč
–36 %
Lehké pěnové dětské sandály se suchým zipem Asti
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
367 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s suchým zipem a propletenými pásky v multikoloru Dianttha
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
533 Kč
od 756 Kč až –50 %
Dívčí sandály s perličkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 378 Kč
1 198 Kč
–50 %
Dívčí sandály s mašlí a flitry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
599 Kč
od 448 Kč –52 %
Dívčí zavřené sandály s květinou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 214 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Se Zlatými Detaily Cavina
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Made in EU
720 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Suchým Zipem Marimona
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
459 Kč
Made in EU
502 Kč
–36 %
Papuče Sandálky Dětské NEL 310-5F GOKIDS
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
320 Kč
Made in EU
1 468 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star LL374194
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
935 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Multicolor Kimmi
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
559 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star RR374520
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
630 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandály s květinami a sponami Memoria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
Made in EU
931 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip se střapci Missy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
593 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Detailní popis produktu
Zimní dětské boty z kolekce Big Star. Uvnitř mají lehké textilní zateplení. Svršek kotníku je vyroben z kombinace ekologické kůže a textilního materiálu. Tyto turistické boty mají navíc vložku Memory Foam System, která si pamatuje tvar chodidla, což zajišťuje dokonalé padnutí, tlumí nárazy a je odolné proti deformaci. Struktura pěny umožňuje odpařování vlhkosti a regulaci teploty. Kozačky mají také mírně vyztuženou špičku a patu. Zapínání na suchý zip. Gumová podrážka je protiskluzová. Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.
28-18/29-18,5/30-19/31-20/32-21/33-22/34-22,5/35-23 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Suchý zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže, Textilie |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 3 cm |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Vrchní výška: | 10 cm pro velikost 28 |
| Horní šířka: | 7 cm pro velikost 28 |
| Délka zboží v centimetrech: | 32 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 25 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1600 |
| Typ izolace: | Ne |
| Země původu: | Čína |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské zateplené sněhule s rzepem Big Star MM374121
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
od 1 069 Kč –36 %
Dětské Kožené Kozačky Se Zipem Omua
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 681 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Snežné Boty S Vzorovaným Vložkem Zateplené Kožíškem Mirirae
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
618 Kč
Made in EU
864 Kč
–36 %
Dětské Sněhule Na Suchý Zips Unitia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
550 Kč
Made in EU
1 880 Kč
–36 %
Kožené Zateplené Dětské Boty Na Zip S Medvídkem Vinceza 36261
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 197 Kč
Made in EU
859 Kč
–36 %
Dětské Mládežnické Sněhule S Vyšíváním Na Platformě Jolisse
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
547 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí kotníkové boty 234-021 Shone
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
385 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
dětské sněhule Big Star KK374244
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
867 Kč
Made in EU
1 531 Kč
–36 %
Trekové Boty Dětské Zateplené Big Star SS374075
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožešinou na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3788
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
881 Kč
Made in EU
1 101 Kč
–36 %
Dětské Sněhule S Kožíškem Crisie
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
701 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské mládežnické sněhule s beránkovou kožešinou Selathiel
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
464 Kč
Made in EU
1 087 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Boty S Tygrím Vzorem Na Platformě Zateplené Kožíškem Vilabria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
693 Kč
Made in EU
od 970 Kč –36 %
Dětské Ocásané Sněhule Leonora
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
od 618 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky Trapery Iomare
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 052 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
