Sněhové boty dětské na platformě zateplené kožešinou Vilabria
Kód: BO-34890-68 BO-34890-72 BO-34890-M BO-34890-O BO-34890-Q BO-34890-S BO-34890-18 BO-34890-19 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské vonící sandálky Na suchý zip ZAXY LL385027
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Lakýrované dětské sandálky s mašlí na suchý zip Joratia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
542 Kč
od 385 Kč –52 %
Letní sandálky pro miminko s mašlí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 183 Kč
od 436 Kč –52 %
Dívčí sandály různé varianty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 208 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské sandály Big Star NN374264
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
Made in EU
813 Kč
–36 %
Lehké Pěnové Sandály Na Suchý Zip ProWater PRO-24-05-02K
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
518 Kč
Made in EU
917 Kč
–36 %
Dětské Sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Orretta
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
584 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Dětské sandály na korkové podrážce s přezkami dinosauři multikolor Thessa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Lesklé Dívčí Sandály Na Nízkém Podpatku Ainare
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star RR374520
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
630 Kč
Vrácení zdarma
Made in EU
1 047 Kč
–47 %
Dívčí lesklé sandály na nízkém podpatku Nelly - 31
Skladem v Praze
(1 ks)
549 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sněhule s roztomilým vzorem na vrchní části. Uvnitř zateplené syntetickým, silným kožíškem, který zajistí teplo i v nejmrazivějších dnech. Vyrobeno z eko semiše. Usazeny na silné podrážce, která skvěle izoluje od studené země. Tento model je dostupný také v dámských velikostech. Vytvořte sadu máma + dítě! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
19-12/20-12,5/21-13,5/22-14/23-14,5/24-15/25-15,5/26-16/27-16,5/28-17,5/29-18/30-19/31-19,5/32-20/33-21/34-21,5/35-22/36-22,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/34890.mp4 |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Vrchní výška: | 5,5 cm pro velikost 25 |
| Horní šířka: | 8 cm pro velikost 25 |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 21 |
| Výška zboží v centimetrech: | 10 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 14 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Celková hmotnost v gramech: | 490 |
Made in EU
1 193 Kč
–36 %
Dětské mládežnické teplé sněhule Roofy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
760 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Lakované boty dívčí zateplené kožešinou na zip Evaliraea
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
dětské sněhule Big Star KK374244
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
867 Kč
Made in EU
584 Kč
–36 %
Dětské Sněhule S Kožíškem Typu Beránek Mevael
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
372 Kč
Made in EU
1 531 Kč
–36 %
Trekové Boty Dětské Zateplené Big Star SS374075
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
Made in EU
736 Kč
–36 %
Dívčí Sněhové Teple Boty S Kožešinou S Ušima Betty
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
469 Kč
Made in EU
2 098 Kč
–36 %
Dětské zateplené trekové boty Trapery Big Star MM374202
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 336 Kč
Made in EU
1 260 Kč
–36 %
Zimní trekové boty pro děti na suchý zip zateplené Miravie
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
803 Kč
Made in EU
1 162 Kč
–36 %
Chlapecké Sportovní Boty Trekkingové Falenisa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
740 Kč
Made in EU
864 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožíškem v barvě Benigna
Skladem v Praze
(1 ks)
550 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Ocieplane Botky Sněžáky Dětské s Ozdobnými Frédzlami Nimia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské zateplené boty sněžníky Multikolor Gooby
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské izolované Botky Sněžáky se šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
652 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–36 %
Dívčí kotníkové boty s ouškem s kožešinou LOVE Rosaira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
769 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
