Dětské Snežné Boty S Vzorovaným Vložkem Zateplené Kožíškem Mirirae
Kód: BO-34582-98 BO-34582-68 BO-34582-69 BO-34582-72 BO-34582-70 BO-34582-K BO-34582-M BO-34583-98 Zvolte variantuSouvisející produkty
od 426 Kč –52 %
Letní sandálky Mary Jane s výšivkou pro batolata
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 203 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
od 865 Kč až –50 %
Dětské sportovní sandály
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 433 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské sandálky se srdcem 81997 Ipanema My First Baby
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
667 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandálky Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
618 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Dětské sandály na korkové podrážce s přezkami dinosauři multikolor Thessa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip s pruhy Sammy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
559 Kč
od 436 Kč –52 %
Dívčí sandály různé varianty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 208 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip 83619 Ipanema Summer XV Baby
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
754 Kč
Made in EU
1 521 Kč
–36 %
Vonné dětské sandálky na suchý zip ZAXY NN385020
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
969 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí sandály 6015-031 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star NN374232
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
918 Kč
Made in EU
1 111 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Ovoce 83615 Ipanema
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
708 Kč
Made in EU
720 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Suchým Zipem Marimona
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
459 Kč
od 1 130 Kč až –50 %
Dětské římské sandálky pro dívky, plochá podešev
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 565 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sněhule vyrobené z eko semiše jsou ideální volbou na zimní dny. Zateplené měkkým kožíškem poskytují teplo a pohodlí při nošení. Svršek zdobený vzorovanou vsadkou jim dodává módní charakter. Nazouvací model usnadňuje rychlé obouvání, což z nich činí praktickou a stylovou obuv na chladné dny. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
25-14,5/26-15,5/27-16/28-17/29-17,5/30-18,5/31-19/32-19,5/33-20,5/34-21/35-22/36-22,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/34582.mp4 |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Vrchní výška: | 9,5 cm dla rozmiaru 25 |
| Horní šířka: | 10 cm pro velikost 25 |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 21 |
| Výška zboží v centimetrech: | 10 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Bohater: | - |
| Materiál: | Tkanina |
| Celková hmotnost v gramech: | 700 |
Made in EU
864 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožíškem v barvě Benigna
Skladem v Praze
(1 ks)
550 Kč
Made in EU
736 Kč
–36 %
Dívčí Sněhové Teple Boty S Kožešinou S Ušima Betty
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
469 Kč
Made in EU
1 531 Kč
–36 %
Zateplené boty sneakers dětské na suchý zip Big Star SS374072
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské mládežnické sněhule s beránkovou kožešinou Selathiel
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
464 Kč
Made in EU
1 880 Kč
–36 %
Kožené Zateplené Dětské Boty Na Zip S Medvídkem Vinceza 36261
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 197 Kč
Made in EU
1 087 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Boty S Tygrím Vzorem Na Platformě Zateplené Kožíškem Vilabria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
693 Kč
Made in EU
1 531 Kč
–36 %
Trekové Boty Dětské Zateplené Big Star SS374075
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky na Zip s Kožešinou Gerande
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
742 Kč
Made in EU
1 784 Kč
–36 %
Dětské trekové boty zateplené na suchý zip Big Star OO374181
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 136 Kč
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožešinou na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3788
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
881 Kč
Made in EU
1 260 Kč
–36 %
Dětské turistické boty na suchý zip Pavisse
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
803 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s izolací Big Star MM374056
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Ošetřené dětské boty na zip Bežovo- Dolida
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
809 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
555 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
