Ocieplane Botky Sněžáky Dětské s Ozdobnými Frédzlami Nimia
Kód: BO-28491-98 BO-28489-72 BO-28489-M BO-28489-O BO-28489-Q BO-28489-19 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 183 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip 83619 Ipanema Summer XV Baby
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
754 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské sandálky se srdcem 81997 Ipanema My First Baby
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
667 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské sandálky Na suchý zip vonící ZAXY LL385002
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandálky Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
618 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip s pruhy Sammy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
559 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské sandály Big Star NN374264
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály se zlatým detailem Lunessa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
835 Kč
–36 %
Pěnové Dětské Sandály Big Star RR374516
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
532 Kč
Made in EU
1 111 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Ovoce 83615 Ipanema
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
708 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Multicolor Kimmi
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
559 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Lesklé Dívčí Sandály Na Nízkém Podpatku Ainare
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star NN374232
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
918 Kč
od 379 Kč –52 %
Měkké dětské sandálky na suchý zip pro první krůčky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 181 Kč
Made in EU
576 Kč
–36 %
Lehké pěnové dětské sandály se suchým zipem Asti
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
367 Kč
Detailní popis produktu
Při chladných dnech je dobré dbát na pohodlnou obuv. Jednou z našich nabídek jsou tyto módní botky, sněhové boty dostupné ve více verzích a barvách. Vyrobeno z eko semiše. Osazené na podrážce z gumového materiálu. Střed oceněný hrubou kožešinou. Horní část až do kotníku ozdobená frůdky. Určitě si prohlédněte celou naši nabídku sněhových bot. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
25-15,5/26-16/27-16,5/28-17/29-17,5/30-18,5/31-19/32-19,5/33-20,5/34-21,5/35-22/36-22,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/28489.mp4 |
| Zapínání: | Slip-on |
| Další barva: | hnědý |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Vrchní výška: | 8cm pro velikost 25 |
| Horní šířka: | 9,5 cm pro velikost 25 |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 21 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Materiál: | ekologická kůže |
| Celková hmotnost v gramech: | 770 |
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s květinami zateplené kožešinkou Palina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
630 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské zateplené boty na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zateplené Traperky Botky Askya
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 741 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Big Star KK374237
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 109 Kč
Made in EU
2 149 Kč
–36 %
Dětské boty Memory Foam Big Star KK374119
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 368 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské Boty S Zipem Oceněné Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
1 952 Kč
–36 %
Dětské Trappery Big Star KK374130
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 243 Kč
Made in EU
od 901 Kč –36 %
Dětské mládežnické sněhule s teplou výplní Mireya
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 574 Kč
Made in EU
od 1 069 Kč –36 %
Dětské Kožené Kozačky Se Zipem Omua
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 681 Kč
Made in EU
1 755 Kč
–36 %
Dětské sněhové boty na zipy Big Star Fuksja MM374112
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 118 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Snežné Boty S Vzorovaným Vložkem Zateplené Kožíškem Mirirae
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
618 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské mládežnické sněhule s beránkovou kožešinou Selathiel
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
464 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
dětské sněhule Big Star KK374244
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
867 Kč
Made in EU
od 970 Kč –36 %
Dětské Ocásané Sněhule Leonora
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
od 618 Kč
Made in EU
1 571 Kč
–36 %
Ocieplane Lakierované Botky Dětské Big Star MM374147
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 001 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
