Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Kód: BO-40657-9 BO-40657-95 BO-40657-96 BO-40657-97 BO-40657-98 BO-40657-68 BO-40657-69 BO-40657-72 BO-40657-70 BO-40657-K Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star RR374520
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
630 Kč
Made in EU
720 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Suchým Zipem Marimona
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
459 Kč
od 732 Kč až –50 %
Dívčí sandály na suchý zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 366 Kč
Made in EU
1 111 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Ovoce 83615 Ipanema
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
708 Kč
Made in EU
917 Kč
–36 %
Dětské Sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Orretta
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
584 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip s pruhy Sammy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
559 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské Gladiátorské Sandálky S Páskem V Multibarevném Designu Radovia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
533 Kč
Made in EU
941 Kč
–36 %
Dětské pletené nazouvací sandály Tracy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
599 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí sandály 6015-031 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
od 983 Kč až –50 %
Kožené sandálky pro dívky na léto a plážové hry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 492 Kč
1 198 Kč
–50 %
Dívčí sandály s mašlí a flitry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
599 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
od 756 Kč až –50 %
Dívčí sandály s perličkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 378 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s suchým zipem a propletenými pásky v multikoloru Dianttha
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
533 Kč
Made in EU
576 Kč
–36 %
Lehké pěnové dětské sandály se suchým zipem Asti
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
367 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sněhule vyrobené z měkkého eko semiše jsou ideální volbou na zimní dny. Model je ozdoben výšivkou a roztomilou mašlí, což dodává dívčí šarm. Vnitřek bot je vyložen teplou kožešinkou, která poskytuje pohodlí a ochranu před chladem. Podešev z gumového materiálu zajišťuje dobrou přilnavost a stabilitu na kluzkých površích. Ideální na každodenní zimní hry a procházky. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
21-13,5/22-14/23-14,5/24-15/25-15,5/26-16/27-16,5/28-17,5/29-18/30-18,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/40657.mp4 |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Vrchní výška: | 4,5 cm pro velikost 21 |
| Horní šířka: | 6,5 cm pro velikost 21 |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 19 |
| Výška zboží v centimetrech: | 10 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 13 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Celková hmotnost v gramech: | 411.67 |
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Dětské ekologické kožené sněhule s popruhem Orinor
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
676 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Teplé dětské sněhule s vázáním Asija
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
618 Kč
Made in EU
1 193 Kč
–36 %
Dětské sněhule s brokátem Sulinne
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
760 Kč
Made in EU
1 451 Kč
–36 %
Vysoké Teplé Dětské Sněhule Se Stažením Lee Cooper LCJ-24-44-2842K
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
925 Kč
Made in EU
od 970 Kč –36 %
Dětské Ocásané Sněhule Leonora
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
od 618 Kč
Made in EU
864 Kč
–36 %
Dětské Sněhule Na Suchý Zips Unitia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
550 Kč
Made in EU
1 531 Kč
–36 %
Zateplené boty sneakers dětské na suchý zip Big Star SS374072
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou Medvídek Jovellea
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
716 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s polstrováním na zip Big Star MM374098
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
1 741 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Big Star KK374237
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 109 Kč
Made in EU
1 571 Kč
–36 %
Ocieplane Lakierované Botky Dětské Big Star MM374147
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 001 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské s kožešinou a vzorem Melefia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
od 1 069 Kč –36 %
Dětské Kožené Kozačky Se Zipem Omua
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 681 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské zateplené boty sněžníky Multikolor Gooby
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Made in EU
1 952 Kč
–36 %
Dětské Trappery Big Star KK374130
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 243 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
