Dětské Sněhule On Slider Big Star KK374235
Kód: BO-22180-K BO-22180-M BO-22180-O Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Se Zlatými Detaily Cavina
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky ozdobené květy s uzavíráním na suchý zip, Fagossa
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky S Mašlí Na suchý zip Joratia
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
542 Kč
1 198 Kč
–50 %
Dívčí sandály s mašlí a flitry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
599 Kč
Made in EU
502 Kč
–36 %
Papuče Sandálky Dětské NEL 310-5F GOKIDS
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
320 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské sandálky Na suchý zip vonící ZAXY LL385002
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
od 701 Kč až –52 %
Dívčí páskové sandály
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 351 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály se zlatým detailem Lunessa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské sandálky se srdcem 81997 Ipanema My First Baby
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
667 Kč
Made in EU
1 521 Kč
–36 %
Vonné dětské sandálky na suchý zip ZAXY NN385020
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
969 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Dětské sandály na korkové podrážce s přezkami dinosauři multikolor Thessa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip s pruhy Sammy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
559 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
1 010 Kč
–36 %
Dětské sandálky Lee Cooper LCW-24-34-2600
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
643 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sněhule jsou vyrobeny z textilního materiálu s prošíváním. Jsou skvělou ochranou před chladem a větrem. Sněhule namontované na plochém podpatku a platformě s nášlapem. Navíc mají zip na boku svršku, přičemž nahoře je lem. Zateplené ovčím kožichem. Sněhule Big Star by neměly chybět v šatníku vašeho dítěte! Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.
28-18/29-18,5/30-19/31-20/32-20,5/33-21/34-21,5/35-22,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Zateplené, z ovčí kůže |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 3,5 cm |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Vrchní výška: | 16 cm pro velikost 28 |
| Horní šířka: | 12,5 cm pro velikost 28 |
| Délka zboží v centimetrech: | 28 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 27 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1386 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
Made in EU
od 872 Kč –36 %
Zateplené Dětské Sněhové Boty Lamy Esandira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 555 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky Na Zip s Kožušinou Marialee
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
742 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou Medvídek Jovellea
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
716 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí kotníkové boty 234-021 Shone
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
385 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky Trapery Iomare
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sněhule boty dětské zateplené kožešinou Adelane
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
555 Kč
Made in EU
2 098 Kč
–36 %
Dětské zateplené trekové boty Trapery Big Star MM374202
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 336 Kč
Made in EU
1 784 Kč
–36 %
Zateplené Sněhule Dětské Big Star OO374130
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 136 Kč
Made in EU
1 952 Kč
–36 %
Dětské Trappery Big Star KK374130
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 243 Kč
Made in EU
864 Kč
–36 %
Dětské Sněhule Na Suchý Zips Unitia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
550 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
630 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s vyplněním kožešinou Big Star MM374084
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 451 Kč
–36 %
Dětské zimní boty Chlapci Lee Cooper LCJ-25-44-3943K
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
925 Kč
Made in EU
1 318 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3774
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
840 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s izolací Big Star MM374056
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 052 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
