Dětské vysoké zateplené kozačky Kimmy
Kód: BO-21924-98Související produkty
1 198 Kč
–50 %
Dívčí sandály s mašlí a flitry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
599 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star RR374520
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
630 Kč
Made in EU
917 Kč
–36 %
Dětské Sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Orretta
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
584 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Batman Grendene Kids JJ385049 Grey
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
Made in EU
1 468 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star LL374194
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
935 Kč
Made in EU
502 Kč
–36 %
Papuče Sandálky Dětské NEL 310-5F GOKIDS
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
320 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s suchým zipem a propletenými pásky v multikoloru Dianttha
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
533 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské Gladiátorské Sandálky S Páskem V Multibarevném Designu Radovia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
533 Kč
Made in EU
720 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Suchým Zipem Marimona
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
459 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
941 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Mašlí Se Zapínáním Na Suchý Zip Wistala
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
599 Kč
Detailní popis produktu
Klasické vysoké kozačky ukradnou nejedno srdce malých milovníků módy! Snazší bude nasazení zipu všitého na boku. Byly vyrobeny z ekologické kůže. Zateplená na dotek příjemnou dekou na obuv. Módní střih, který se hodí jak k sukni, tak ke kalhotám. Navíc je zesílená pata. Podívejte se i na naše další nabídky bot! Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.
25-15,5/26-16/27-17/28-17,5/29-18,5/30-19/31-19,5/32-20/33-20,5/34-21,5/35-22/36-22,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Obuvnický filc |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 13,5 cm pro velikost 25 |
| Horní šířka: | 8,5 cm pro velikost 25 |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 22 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Celková hmotnost v gramech: | 880 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s květinami zateplené kožešinkou Palina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
630 Kč
Made in EU
1 162 Kč
–36 %
Chlapecké Sportovní Boty Trekkingové Falenisa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
740 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské mládežnické sněhule s beránkovou kožešinou Selathiel
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
464 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Lakované kozačky s nákrčníkom a zipsom Felori
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
od 1 069 Kč –36 %
Dětské Kožené Kozačky Se Zipem Omua
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 681 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky na Zip s Kožešinou Gerande
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
742 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Dětské ekologické kožené sněhule s popruhem Orinor
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
676 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Zateplené dívčí botky s leopardím vzorem Nelanna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 957 Kč
–36 %
Zateplené zimní boty pro chlapce Lee Cooper LCJ-23-01-2059
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 247 Kč
Made in EU
1 608 Kč
–36 %
Dětské sněhule na zip Big Star SS374031 Šedo-
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 025 Kč
Made in EU
1 451 Kč
–36 %
Vysoké Teplé Dětské Sněhule Se Stažením Lee Cooper LCJ-24-44-2842K
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
925 Kč
Made in EU
1 880 Kč
–36 %
Kožené Zateplené Dětské Boty Na Zip S Medvídkem Vinceza 36261
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 197 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Snežné Boty S Vzorovaným Vložkem Zateplené Kožíškem Mirirae
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
618 Kč
Made in EU
1 952 Kč
–36 %
Dětské Trappery Big Star KK374130
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 243 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
