Dětské podšité boty trapery Walter
Kód: BO-28998-95Související produkty
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské sandálky Na suchý zip vonící ZAXY LL385002
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Batman Grendene Kids JJ385049 Grey
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s suchým zipem a propletenými pásky v multikoloru Dianttha
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
533 Kč
Made in EU
931 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip se střapci Missy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
593 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandály s květinami a sponami Memoria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Dětské sandály na korkové podrážce s přezkami dinosauři multikolor Thessa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
520 Kč
od 1 130 Kč až –50 %
Dětské římské sandálky pro dívky, plochá podešev
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 565 Kč
Made in EU
502 Kč
–36 %
Papuče Sandálky Dětské NEL 310-5F GOKIDS
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
320 Kč
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské sandálky se srdcem 81997 Ipanema My First Baby
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
667 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Made in EU
941 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Mašlí Se Zapínáním Na Suchý Zip Wistala
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
599 Kč
od 379 Kč –52 %
Měkké dětské sandálky na suchý zip pro první krůčky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 181 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s květinami Multikolor Tinette
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
533 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Se Zlatými Detaily Cavina
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
od 883 Kč až –50 %
Dívčí sandály s copánky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 442 Kč
Detailní popis produktu
Dětské holínky ve stylu traperů se budou skvěle hodit v podzimní a zimní sezóně. Byly vyrobeny z vysoce kvalitní eko kůže. Klasicky šněrovaný model, díky kterému správně přizpůsobíte obuv šířce nohy. Kozačky mají navíc zip a vyztužený podpatek. Uvnitř vyteplené s kožíškem příjemným na dotek. Turistické boty jsou nasazeny na jemné platformě s protiskluzovou podrážkou. Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.
22-14/23-14,5/24-15/25-16/26-16,5/27-17,5 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Šněrování, Zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Výška podpatku: | 2,5 cm |
| Vrchní výška: | 7,5 cm pro velikost 22 |
| Horní šířka: | 5,5 cm pro velikost 22 |
| Délka zboží v centimetrech: | 21 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Celková hmotnost v gramech: | 770 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Bohater: | - |
| Další barva: | hnědý |
| Pohlaví: | Chlapci, dívky, unisex |
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské zimní boty sněhule na suchý zip Darlene
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
667 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské kozačky s kožešinou a šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
652 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou medvěd Jovellea
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
716 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
555 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s polstrováním na zip Big Star MM374098
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské zateplené boty na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sněhule boty dětské zateplené kožešinou Adelane
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s vyplněním kožešinou Big Star MM374084
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské izolované Botky Sněžáky se šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
652 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Zateplené Dívčí Lakované Boty Na Zip Novita
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
867 Kč
Made in EU
2 098 Kč
–36 %
Dětské zateplené trekové boty Trapery Big Star MM374202
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 336 Kč
Made in EU
od 872 Kč –36 %
Zateplené Dětské Sněhové Boty Lamy Esandira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 555 Kč
Made in EU
864 Kč
–36 %
Dětské Sněhule Na Suchý Zips Unitia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
550 Kč
Made in EU
1 531 Kč
–36 %
Zateplené boty sneakers dětské na suchý zip Big Star SS374072
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
