Dětské zimní boty s izolací Big Star MM374056
Kód: BO-28093-K BO-28093-M BO-28094-K BO-28094-M BO-28094-O Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Se Zlatými Detaily Cavina
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s suchým zipem a propletenými pásky v multikoloru Dianttha
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
533 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Přezkou S Květinami Nestalee
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
533 Kč
Vrácení zdarma
Made in EU
1 047 Kč
–47 %
Dívčí lesklé sandály na nízkém podpatku Nelly - 31
Skladem v Praze
(1 ks)
549 Kč
Made in EU
931 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip se střapci Missy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
593 Kč
Made in EU
920 Kč
–36 %
Dívčí sandály s dekorativním detailem Serina
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
586 Kč
od 756 Kč až –50 %
Dívčí sandály s perličkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 378 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip 83619 Ipanema Summer XV Baby
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
754 Kč
od 436 Kč –52 %
Dívčí sandály různé varianty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 208 Kč
Made in EU
720 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Suchým Zipem Marimona
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
459 Kč
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
Made in EU
826 Kč
–36 %
Lesklé Dětské Sandálky Na Suchý Zip Delphina
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
527 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky ozdobené květy s uzavíráním na suchý zip, Fagossa
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandály s květinami a sponami Memoria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sněhule od značky Big Star vyrobené z textilního materiálu. Osazené na podešvi z gumového materiálu. Model je nastavitelný. Zadní část je zesílená. Vnitřek je zateplený hrubým kožešinovým límcem. Tento model by měl být ve skříni vašeho dítěte! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
30-18/31-19/32-19,5/33-20,5/34-21/35-21,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | béžový |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Platforma/Podrážka: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 10 cm pro velikost 30 |
| Horní šířka: | 11 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 24 |
| Výška zboží v centimetrech: | 10 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 16 |
| Celková hmotnost v gramech: | 640 |
| Typ izolace: | Ano |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Materiál: | ekologická kůže |
| Země původu: | Čína |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky Trapery Iomare
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 052 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské mládežnické sněhule s beránkovou kožešinou Selathiel
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
464 Kč
Made in EU
od 872 Kč –36 %
Zateplené Dětské Sněhové Boty Lamy Esandira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 555 Kč
Made in EU
2 149 Kč
–36 %
Dětské boty Memory Foam Big Star KK374119
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 368 Kč
Made in EU
1 571 Kč
–36 %
Ocieplane Lakierované Botky Dětské Big Star MM374147
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 001 Kč
Made in EU
1 451 Kč
–36 %
Dětské zimní boty Chlapci Lee Cooper LCJ-25-44-3943K
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
925 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sněhule boty dětské zateplené kožešinou Adelane
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožešinou na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3788
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
881 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule ozdobené květinkami Gracina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
630 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské sněhule boty zateplené s flitry ERebbica
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
464 Kč
Made in EU
1 162 Kč
–36 %
Chlapecké Sportovní Boty Trekkingové Falenisa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
740 Kč
Made in EU
2 098 Kč
–36 %
Dětské zateplené trekové boty Trapery Big Star MM374202
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 336 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Dětské lakované boty se spony Chloraia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
555 Kč
Made in EU
1 741 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Big Star KK374237
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 109 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dívčí Sněhové Teple Boty S Kožešinou S Ušima Betty
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
992 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
