Zateplené Dětské Sněhule Traperky Big Star OO374049
Kód: BO-39122-K BO-39122-M BO-39122-O BO-39122-18 BO-39123-K BO-39123-M BO-39123-O BO-39123-Q BO-39123-18 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
872 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Orailla
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
555 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Lakýrované dětské sandálky s mašlí na suchý zip Joratia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
542 Kč
od 865 Kč až –50 %
Dětské sportovní sandály
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 433 Kč
od 983 Kč až –50 %
Kožené sandálky pro dívky na léto a plážové hry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 492 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Zip Big Star LL374202
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star NN374232
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
918 Kč
Made in EU
1 111 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Ovoce 83615 Ipanema
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
708 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandálky Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
618 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Made in EU
1 010 Kč
–36 %
Dětské sandálky Lee Cooper LCW-24-34-2600
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
643 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí sandály 6015-031 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské vonící sandálky Na suchý zip ZAXY LL385027
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
Made in EU
707 Kč
–36 %
Dětské sandály se suchým zipem srdce Havana
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
450 Kč
Detailní popis produktu
Dětské zimní boty od Big Star jsou praktické a pohodlné na zimní dny. Model s dvojitým páskem umožňuje rychlé a snadné nazutí a zároveň zajišťuje stabilní přizpůsobení noze. Podešev z gumového materiálu zajišťuje dobrou přilnavost a bezpečnost při procházkách sněhem a na zledovatělých plochách. Díky měkkému zateplení udrží boty teplo a ochrání nohy dítěte před chladem. Při výběru velikosti prosím postupujte podle tabulky velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
30-19,5/31-20/32-20,5/33-21/34-22,5/35-23cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/39122.mp4 |
| Zapínání: | Suchý zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže, Textilie |
| Materiál stélky: | Obuvnický filc |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Vrchní výška: | 11,5 cm pro velikost 30 |
| Horní šířka: | 9 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 31 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 28 |
| Typ izolace: | Ano |
| Pohlaví: | chlapec |
| Bohater: | - |
| Celková hmotnost v gramech: | 1736 |
| Země původu: | Čína |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Dětské lakované boty se spony Chloraia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Dětské podšité boty trapery Walter
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
867 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s polstrováním na zip Big Star MM374098
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
1 162 Kč
–36 %
Chlapecké Sportovní Boty Trekkingové Falenisa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
740 Kč
Made in EU
2 149 Kč
–36 %
Dětské boty Memory Foam Big Star KK374119
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 368 Kč
Made in EU
1 755 Kč
–36 %
Dětské sněhové boty na zipy Big Star Fuksja MM374112
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 118 Kč
Made in EU
1 087 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Boty S Tygrím Vzorem Na Platformě Zateplené Kožíškem Vilabria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
693 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské zimní boty sněhule na suchý zip Darlene
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
667 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Lakované boty dívčí zateplené kožešinou na zip Evaliraea
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 101 Kč
–36 %
Dětské Sněhule S Kožíškem Crisie
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
701 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
630 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dívčí Sněhové Teple Boty S Kožešinou S Ušima Betty
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
992 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s vyplněním kožešinou Big Star MM374084
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Ocieplane Botky Sněžáky Dětské s Ozdobnými Frédzlami Nimia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské sněhule boty zateplené s flitry ERebbica
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
464 Kč
Made in EU
1 433 Kč
–36 %
Zateplené dětské boty s medvídkem na zip Enchanta
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
913 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
