Dětské sněhule Lee Cooper LCJ 25 10 3781 Dětské boty
Kód: BO-40394-72 BO-40394-70 BO-40394-K BO-40394-M BO-40394-O BO-40394-Q BO-40394-S Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské sandály Lee Cooper LCW-25-34-3569K
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
667 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské sandálky se srdcem 81997 Ipanema My First Baby
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
667 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Lesklé Dívčí Sandály Na Nízkém Podpatku Ainare
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
od 701 Kč až –52 %
Dívčí páskové sandály
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 351 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Dětské Sandály Dívčí Z Eko Kůže Leopard Mariana
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
520 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star NN374232
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
918 Kč
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Batman Grendene Kids JJ385049 Grey
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
576 Kč
–36 %
Lehké pěnové dětské sandály se suchým zipem Asti
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
367 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky ozdobené květy s uzavíráním na suchý zip, Fagossa
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
od 385 Kč –52 %
Letní sandálky pro miminko s mašlí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 183 Kč
od 883 Kč až –50 %
Dívčí sandály s copánky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 442 Kč
Made in EU
920 Kč
–36 %
Dívčí sandály s dekorativním detailem Serina
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
586 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sněhule značky Lee Cooper jsou skvělou volbou na zimní dny. Vyrobeny z materiálů odolných proti větru, účinně chrání dětské nohy před chladem a vlhkostí, zajišťují pohodlí i při dlouhých hrách ve sněhu. Model na dvojitou přezku zaručuje dokonalé přizpůsobení noze a usnadňuje samostatné obouvání a sundávání. Vyhřívané vnitřní část s kožešinou poskytuje příjemné teplo a pohodlí za všech podmínek. Jsou to praktické sněhule, které se skvěle hodí jak na každodenní procházky, tak na zimní aktivity na čerstvém vzduchu. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/40394.mp4 |
| Zapínání: | Suchý zip |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Vrchní výška: | 15 cm dla rozmiaru 25 |
| Horní šířka: | 10 cm pro velikost 25 |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 32 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 28 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1941.33 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
555 Kč
Made in EU
1 451 Kč
–36 %
Vysoké Teplé Dětské Sněhule Se Stažením Lee Cooper LCJ-24-44-2842K
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
925 Kč
Made in EU
859 Kč
–36 %
Dětské Mládežnické Sněhule S Vyšíváním Na Platformě Jolisse
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
547 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Botky Ocílené s Zipem Goopy
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
742 Kč
Made in EU
2 295 Kč
–36 %
Dětská Trapery Memory Foam Big Star KK374158
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 462 Kč
Made in EU
2 151 Kč
–36 %
Dětské a mládežnické sněhule s kožešinou D Franklin DFSH370011
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 370 Kč
Made in EU
1 550 Kč
–36 %
Zateplené Dětské Sněhule Traperky Big Star OO374049
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
987 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské kozačky s kožešinou a šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
652 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Ošetřené dětské boty na zip Bežovo- Dolida
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
809 Kč
Made in EU
od 970 Kč –36 %
Dětské zimní boty s izolační vložkou Nallita
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 618 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zateplené Traperky Botky Askya
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 052 Kč
Made in EU
od 901 Kč –36 %
Dětské mládežnické sněhule s teplou výplní Mireya
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 574 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské sněhule boty zateplené s flitry ERebbica
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
464 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou medvěd Jovellea
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
716 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Dětské podšité boty trapery Walter
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
867 Kč
Made in EU
1 318 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3774
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
840 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
