Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže s RFID
Kód: ROV-28717-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 446 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 529 Kč
Made in EU
od 1 743 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 968 Kč
Made in EU
1 431 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
795 Kč
Made in EU
1 524 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
847 Kč
Made in EU
1 709 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E9753A2-1A3 - EXCLUSIVE (zg302b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
od 1 860 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 163 Kč
Made in EU
974 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289e)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
541 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 093 Kč
Made in EU
od 1 619 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 966 Kč
Made in EU
1 336 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
742 Kč
Made in EU
od 5 082 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11107 - Chronograph (zi063a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 3 176 Kč
Made in EU
4 475 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 797 Kč
Made in EU
1 665 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
od 1 689 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 056 Kč
Made in EU
4 220 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791399 KANE (zf045b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 638 Kč
Made in EU
od 4 192 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710605 Steward Open Heart + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 620 Kč
Detailní popis produktu
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže s RFID - Rovicky
- Značka se zkušenostmi | Výrobek polské značky Rovicky®, kterému důvěřují tisíce zákazníků.
- Speciálně vybraný materiál | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže, která zaručuje kvalitu na léta.
- Elegantní doplněk | Peněženka klasického designu, která se hodí jak pro každodenní nošení, tak pro zvláštní příležitosti.
- Plně funkční | Správně naplánované kapsy a přihrádky pro uložení potřebných karet a dokumentů.
- Ochrana před krádeží | Vybavena technologií RFID , která chrání peněženku proti zlodějům pomocí čteček karet a dokladů.
- Dárková krabička | Pokud chcete tuto peněženku darovat, ušetříte čas hledáním krabice!
Rozšířená sekce pro dokumenty
Portfolio zahrnuje:
- 2 přihrádky na řidičský průkaz , do kterých můžete umístit platební karty, vizitky nebo doklady;
- 2 místa pro mírně větší dokumenty, jako je osvědčení o registraci v obalu .
Přihrádky na dokumenty jsou zakončeny praktickou podšívkou. To pomáhá vyhnout se oděrkám na kůži, když nesčetněkrát vkládáme a vyjímáme karty z přihrádek .
Sekce peněz
Kromě sekcí pro doklady a karty peněženka obsahuje:
- Kapsa na mince uzavřená na 2 patentky, do které se vejde velké množství mincí.
- Jedna prostorná kapsa na bankovky , která vám umožní uspořádat mnoho bankovek .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051232244 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 1,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 18 |
Made in EU
591 Kč
–39 %
Malá a tenká, kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
609 Kč
–39 %
Malá, tenká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
367 Kč
Made in EU
501 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
pánská kožená peněženka bez zapínání se vzorem psa
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s reliéfním vzorem ve tvaru koně
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
860 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
518 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
pánská peněženka na šířku z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka na karty s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
735 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Malá, kožená, vertikální pánská peněženka s patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
