Malá, tenká pánská peněženka z přírodní kůže
Kód: ROV-31446-UNIW ROV-31448-UNIW ROV-31447-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 767 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 105 Kč
Made in EU
od 11 544 Kč –37 %
Pánské hodinky ORIENT BAMBINO FAC00005W0 - AUTOMAT
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 7 215 Kč
Made in EU
od 1 714 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 1 072 Kč
Made in EU
846 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
470 Kč
Made in EU
970 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289f)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
539 Kč
Made in EU
od 4 200 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 625 Kč
Made in EU
974 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
542 Kč
Made in EU
od 4 336 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 710 Kč
Made in EU
1 826 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 141 Kč
Made in EU
od 1 389 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 772 Kč
Made in EU
od 4 202 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 626 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 956 Kč
Made in EU
4 998 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 124 Kč
Made in EU
4 426 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791561 DECKER (zf001b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 767 Kč
Made in EU
od 1 515 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 842 Kč
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 613 Kč
Detailní popis produktu
Malá, tenká pánská peněženka z přírodní kůže v černé barvě - 4U Cavaldi
Tato praktická peněženka z pravé kůže je skvělou volbou pro ty, kteří oceňují kompaktní rozměry, pohodlí a klasický vzhled. Navzdory svým malým rozměrům nabízí prostor pro vaše nejdůležitější karty, bankovky a mince, což z ní dělá perfektní peněženku na každodenní nošení do kapsy, tašky nebo batohu.
- Vyrobeno z přírodní kůže.
- Praktické vnitřní uspořádání pro karty, dokumenty a hotovost.
- 3 místa pro platební karty, věrnostní karty nebo doklady.
- Samostatná přihrádka na bankovky.
- Kapsa na mince se zapínáním na patentku.
- Malý formát – pohodlné nošení v kapse.
Přihrádky na karty a dokumenty
Vnitřek peněženky byl navržen pro rychlý přístup k nejčastěji používaným kartám.
- Model má 3 praktické sloty na karty , kam si můžete uložit platební kartu, doklad, městskou kartu nebo věrnostní kartu.
- Kompaktní uspořádání přihrádek vám umožňuje udržet si pořádek, aniž by zbytečně zabíralo místo. Je to ideální řešení pro ty, kteří chtějí mít u sebe své nejdůležitější karty, ale nepotřebují velkou a objemnou peněženku.
Místo pro hotovost a mince
- Peněženka má jednu přihrádku na bankovky, která vám umožní pohodlné a organizované uložení hotovosti. Bankovky zůstanou snadno dostupné a zároveň bezpečně uložené uvnitř peněženky.
- Model je navíc vybaven kapsou na mince se zapínáním na patent, která zajišťuje, že mince nevypadnou a budou vždy po ruce. Je to praktické řešení pro každodenní nakupování, parkování, prodej jízdenek nebo drobné platby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 7 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 23.33 |
Made in EU
969 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka na karty s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
735 Kč
–39 %
Hnědá kompaktní pánská peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
kožené pouzdro na dokumenty bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
932 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
562 Kč
Made in EU
810 Kč
–39 %
Pánská taška z ekokůže dvoukomorová
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
488 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka na bankovky z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
421 Kč
Made in EU
501 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka s koněm
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
pánská kožená peněženka bez zapínání se vzorem psa
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže,
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
