Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Kód: ROV-22662-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 135 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 335 Kč
Made in EU
od 1 212 Kč –44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 3978G (zj094d)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 674 Kč
Made in EU
od 1 658 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 934 Kč
Made in EU
6 319 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI LUIGI AUTOMATIC AR60031 + BOX (zi062b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 950 Kč
Made in EU
od 4 351 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 719 Kč
Made in EU
2 135 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 335 Kč
Made in EU
od 1 108 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT C530 - dlouhý pásek (zp234d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 616 Kč
Made in EU
od 1 131 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 629 Kč
Made in EU
1 661 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 038 Kč
Made in EU
od 5 100 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11107 - Chronograph (zi063a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 3 188 Kč
Made in EU
2 406 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20023A-1A1 (zg391a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 504 Kč
Made in EU
od 6 447 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 030 Kč
Made in EU
8 239 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AVIATOR AUTOMATIC AR60028 + BOX (zi099c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
5 149 Kč
Made in EU
od 1 624 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 969 Kč
Made in EU
od 3 394 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1374L-1AV (zd064b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 121 Kč
Made in EU
od 1 710 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 987 Kč
Detailní popis produktu
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže - Peterson
Nejkvalitnější pánská peněženka velkých rozměrů z přírodní kůže, která:
- má 1 kapsu na mince;
- má 2 kapsy na bankovky;
- má 10 slotů na karty;
- je bezpečný - má funkci RFID;
- je držitelem osvědčení o registraci.
Pánská peněženka vyrobená z přírodní kůže
- Nadčasový design | Vyrobeno z velmi odolné, vysoce kvalitní, hladké přírodní kůže;
- Klasika vždy v módě | Prostorná peněženka klasického stylu. Model v horizontální orientaci, bez vnějšího upevnění;
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Zabezpečeno RFID vložkou, která chrání před nežádoucím čtením dat z vaší platební karty;
- Postarali jsme se o ten nejmenší detail | Každý prvek peněženky je pečlivě promyšlen, počínaje způsobem vyčinění kůže, konče ražením na kůži, použitím kovových prvků a odolných nití.
Sekce pro karty a doklady
Peněženka v orientaci na šířku bez vnější spony . Jakmile jej otevřete, najdete:
- 10 přihrádek na karty , vizitky a dokumenty standardní velikosti, včetně dvou průhledných přihrádek, např. na fotografii blízké osoby;
- 3 místa pro o něco větší doklady, na dvě z nich se vejde osvědčení o registraci vašeho vozu ;
- 1 přihrádka na zip ve střední části peněženky.
Všechny přihrádky jsou zakončeny polyesterovou podšívkou, která zabrání poškození kůže.
Ideální pro tradicionalisty
Do kapes na mince a bankovky se vám vejde velké množství hotovosti.
- mince můžete vložit do 1 kapsy zapínané na patentku ;
- bankovky můžete vložit do 2 otevřených, širokých kapes.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051154508 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Malá, kožená pánská peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Horizontální, pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Stylová pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže, zapínání na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka Always Wild® na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na patentku, vyrobená z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
810 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 009 Kč
–39 %
Klasická, pánská taška z ekokůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
608 Kč
Made in EU
1 134 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
683 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
