Velká pánská kožená peněženka s ražbou znamení zvěrokruhu
Kód: ROV-23554-UNIW ROV-23559-UNIW ROV-23561-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
4 213 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 634 Kč
Made in EU
od 4 191 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791837 PARKER (zf041a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 2 620 Kč
Made in EU
1 709 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
od 4 202 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710605 Steward Open Heart + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 2 626 Kč
Made in EU
2 765 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg374e)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 728 Kč
Made in EU
1 339 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
744 Kč
Made in EU
od 1 719 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 1 075 Kč
Made in EU
3 726 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX EXPEDITION T46681
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 329 Kč
Made in EU
848 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
471 Kč
Made in EU
4 570 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI CLASSIC AR1733 + BOX (zi084b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 856 Kč
Made in EU
1 746 Kč
–44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
970 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
970 Kč
Made in EU
od 4 191 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791399 KANE (zf045b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 620 Kč
Made in EU
1 514 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
841 Kč
Made in EU
od 6 441 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 026 Kč
Made in EU
od 6 901 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 314 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská kožená peněženka s ražbou znamení zvěrokruhu - Peterson
Peněženka z odolné přírodní kůže v klasickém stylu. Model v horizontální orientaci bez vnějšího upevnění. Jako symbol vaší osobnosti je na přední straně peněženky vyraženo vaše znamení zvěrokruhu, díky čemuž je okouzlující a originální.
Vybavena technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty.
Uvnitř najdete:
- 9 přihrádek vyhrazených na karty
- 4 kapsy na o něco větší doklady
- je 1 kapsa uzavřena patentkou na mince
- své bankovky schováte do 2 otevřených přihrádek našitých po celé šířce peněženky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Světle hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | 01 |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
791 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní nubukové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Set pánská vertikální kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s řetízkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
755 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Klasická, prostorná pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná RFID skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 819 Kč
–39 %
Malá peněženka na karty s RFID Protect
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 096 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
616 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Velká, vertikální pánská peněženka z přírodní kůže ryba
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Dvoubarevná pánská peněženka z přírodní kůže, bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kompaktní karbonová peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
