Malá kožená pánská peněženka
Kód: ROV-27157-UNIW ROV-27158-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 394 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L 1A (zd115b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 121 Kč
Made in EU
od 1 519 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 844 Kč
Made in EU
od 1 908 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1183Q-7ADF (zd004d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 192 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
930 Kč
Made in EU
od 1 724 Kč až –44 %
Hodinky G. ROSSI - E11706A2-6F2 (zg336d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 958 Kč
Made in EU
1 707 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 067 Kč
Made in EU
5 015 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 134 Kč
Made in EU
od 6 044 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 777 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 102 Kč
Made in EU
od 6 908 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
od 4 318 Kč
Made in EU
od 6 447 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 030 Kč
Made in EU
1 225 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
681 Kč
Made in EU
od 1 193 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 663 Kč
Made in EU
od 4 206 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710605 Steward Open Heart + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 629 Kč
Made in EU
1 797 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
998 Kč
Made in EU
od 6 980 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL Spiked Chronograph DZ4665 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 4 363 Kč
Detailní popis produktu
Malá kožená pánská peněženka - Rovicky
- Odolný materiál | Peněženka je vyrobena z pečlivě vybrané přírodní kůže;
- Jednoduchý design | Klasický tvar peněženky dokonale odpovídá standardům pánské elegance;
- RFID systém | Vestavěný systém chrání obsah peněženky proti stahování dat zvenčí;
- Rozšířený střed | Peněženka obsahuje četné přihrádky a kapsičky pro uložení karet, dokladů a hotovosti na jednom místě;
- Ideální jako dárek | Peněženka je zabalena v ozdobné krabičce.
Prostorný interiér
Peněženka se skládá z velkého množství přihrádek a kapes:
- 10 kapes ve velikosti vizitky, díky kterým si uspořádáte platební karty, karty do posilovny a doklady podle vašich preferencí. Spousta prostoru vám umožní mít je všechny na jednom místě;
- 2 široké přihrádky , které jsou multifunkční: pojmou bankovky i větší dokumenty;
- 3 kapsy s průhlednými předními stranami, které lze naplnit fotografiemi blízkých nebo jinými kartami a doklady.
Kapsa na mince
Speciální uzavřená kapsa na peníze v podobě mincí pojme velké množství hotovosti. Funkčnost peněženky osloví uživatele hotovosti i virtuálních peněz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
989 Kč
–39 %
Peněženka bez zapínání z lesklé přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
596 Kč
Made in EU
574 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekologické kůže v horizontální orientaci
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
346 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka Always Wild® na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka prošívaná peněženka na karty Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
574 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
346 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
1 134 Kč
–39 %
Kožená pánská taška se zipem a magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Prodloužená pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
553 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
