Velká pánská kožená peněženka
Kód: ROV-31433-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 5 143 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI SKELETON AUTOMATIC AR60042 (zi055c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 214 Kč
Made in EU
od 1 722 Kč –37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 076 Kč
Made in EU
2 446 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 529 Kč
Made in EU
4 644 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 903 Kč
Made in EU
od 6 366 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 979 Kč
Made in EU
od 1 742 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 968 Kč
Made in EU
2 128 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 330 Kč
Made in EU
4 998 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 124 Kč
Made in EU
22 442 Kč
–37 %
Pánské hodinky BISSET BSCF39 - AUTOMAT (zb099a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
14 027 Kč
Made in EU
1 767 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 105 Kč
Made in EU
1 726 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 079 Kč
Made in EU
2 196 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-1A1 (zg379a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 373 Kč
Made in EU
od 6 424 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 015 Kč
Made in EU
od 1 860 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 163 Kč
Made in EU
1 524 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
847 Kč
Made in EU
5 746 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513817 CHAMPION (zh052c)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
3 592 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská kožená peněženka v černé barvě
- Vysoce kvalitní zpracování | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže, která se vyznačuje odolností a estetickým vzhledem po dlouhou dobu používání.
- Nadčasový styl | Klasický styl v elegantní černé barvě. Díky všestrannému designu se tato peněženka hodí ke každému stylu a příležitosti.
- Funkční interiér | Ideální pro uživatele hotovosti i karet. Pojme bankovky, mince a řadu dokumentů, včetně technického průkazu vozidla.
- Odnímatelné pouzdro | Sada obsahuje praktické, odnímatelné pouzdro na karty nebo dokumenty, které lze pohodlně používat samostatně.
- RFID ochrana | Vybaveno systémem, který chrání karty a dokumenty před neoprávněným čtením dat.
Peněženka s odnímatelným pouzdrem na karty a doklady
Vnitřek peněženky má praktickou odnímatelnou kapsu. Lze ji použít jako další přihrádku nebo zcela samostatně.
Celkově peněženka a pouzdro nabízejí:
- 12 přihrádek na karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti (např. občanský průkaz nebo řidičský průkaz);
- 6 kapes na větší dokumenty, včetně 2 průhledných pro rychlý přístup.
Všechny přihrádky jsou podšité, aby chránily kůži před oděrem při častém vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
Peněženka je primárně spojována s hotovostí. Navzdory měnícím se časům zůstává populární, takže i tento model pro ni má své místo.
- Mince si můžete vložit do 1 kapsy na zip ;
- Bankovky najdou své místo v 1 otevřené přihrádce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051153181 |
| Značka: | Jiná |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 39 |
Made in EU
771 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
753 Kč
–39 %
kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
600 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé černé kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
362 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Malá, kožená, vertikální pánská peněženka s patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Malá kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Elegantní kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
kožené pouzdro na dokumenty bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
810 Kč
–39 %
Pánská taška z ekokůže dvoukomorová
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
488 Kč
Made in EU
735 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Horizontální kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
