Malá pánská kožená peněženka s RFID
Kód: ROV-31167-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
4 649 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 906 Kč
Made in EU
od 4 186 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791711 WEST (zf020c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 616 Kč
Made in EU
1 752 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 095 Kč
Made in EU
849 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
472 Kč
Made in EU
6 372 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 983 Kč
Made in EU
od 4 207 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 629 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
969 Kč
Made in EU
1 697 Kč
–37 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN EXCLUSIVE 12169-5 (zl009a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 725 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 078 Kč
Made in EU
2 449 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 531 Kč
Made in EU
1 705 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 066 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9148 (zn085b) gold + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
756 Kč
Made in EU
1 667 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE HUSTER (zn027d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
1 042 Kč
Made in EU
od 1 717 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 1 074 Kč
Made in EU
od 1 692 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 058 Kč
Made in EU
1 671 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
929 Kč
Detailní popis produktu
Malá pánská kožená peněženka v černé barvě s RFID - Always Wild
Elegantní pánská peněženka z pravé kůže Always Wild kombinuje klasický styl a funkčnost. Tento černý model s výrazným prošíváním (červené a bílé akcenty) se pyšní moderním designem a zároveň si zachovává nadčasový, mužný charakter.
Jedná se o malou, kompaktní pánskou peněženku , která se snadno vejde do kapsy kalhot nebo bundy. Koupí této peněženky si vybíráte:
- vysoká kvalita díky přírodní kůži, ze které je peněženka vyrobena,
- Produkt je vybaven praktickými přihrádkami na karty a dokumenty a také prostornými přihrádkami na peníze, s ohledem na velikost peněženky.
Oddíl pro karty a doklady
- Peněženka má 6 přihrádek na platební karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti.
- Navíc je vybaven třetím místem na dokumenty - jedním ze síťoviny a zbytek skrytý pod ostatními sekcemi.
Sekce peněz
- mince můžete schovat 1 kieszonki zapinanej na solidny zatrzask.
- bankovky můžete schovat 2 otwartych przegródek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051034923 |
| Značka: | Always Wild |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | šití |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 8 cm |
| Šířka: | 10,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
od 2 165 Kč –42 %
Pánská peněženka do ruky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 237 Kč
Made in EU
773 Kč
–39 %
Originální pánská peněženka z lícové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
466 Kč
od 1 124 Kč až –50 %
Pánská kožená peněženka s oddělením na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 562 Kč
Made in EU
1 221 Kč
–44 %
Pánská peněženka BATCH-LK3492 Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
679 Kč
od 360 Kč –52 %
Kožená pánská peněženka – trojskládací, praktická, matná
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 172 Kč
od 417 Kč –52 %
Pánská peněženka se zipem – retro styl, praktické přihrádky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 199 Kč
od 389 Kč –52 %
Pánská peněženka s RFID – malá, bezpečná, kožená
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 185 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
325 Kč
od 912 Kč až –50 %
Pánska luxusná kožená peňaženka retro
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 456 Kč
513 Kč
–52 %
Kožená peněženka pro každodenní použití
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
245 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Horizontální, dvoubarevná peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
585 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
od 835 Kč až –50 %
Pánská peněženka z hovězí kůže – RFID, krátký formát
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 418 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka Always Wild® na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka z hovězí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
