pouzdro na karty z umělé kůže
Kód: ROV-31124-UNIW ROV-31125-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
4 183 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER BROOKLYN 1791510 + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
2 614 Kč
Made in EU
4 999 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 124 Kč
Made in EU
od 4 364 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 728 Kč
Made in EU
od 1 720 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 075 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
969 Kč
Made in EU
4 560 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI CLASSIC AR1733 + BOX (zi084b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 850 Kč
Made in EU
976 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
543 Kč
Made in EU
1 428 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9144 (zn077e) + box
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
794 Kč
Made in EU
1 723 Kč
–44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
957 Kč
Made in EU
1 793 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
996 Kč
Made in EU
od 1 744 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 969 Kč
Made in EU
6 367 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 979 Kč
Made in EU
od 1 691 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 057 Kč
Made in EU
1 447 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
804 Kč
Made in EU
od 4 203 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 627 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 094 Kč
Detailní popis produktu
Černé pouzdro na karty z umělé kůže - 4U Cavaldi
Chraňte své dokumenty stylovým a praktickým způsobem. Toto kompaktní pouzdro bylo navrženo pro každodenní pohodlí – pojme vaše nejdůležitější dokumenty a snadno se vejde do tašky, batohu nebo přihrádky v autě.
Proč to stojí za to?
- Praktický formát – štíhlý design nezabírá mnoho místa.
- Uspořádaný interiér – vyhrazené přihrádky na karty a dokumenty.
- Uchovává váš technický průkaz – ideální pro uložení dokladů k vozidlu.
- Lehký a pohodlný tvar – snadno se vejde do kapsy bundy nebo tašky.
- Estetické provedení – pečlivé šití a klasický design.
- Odolný materiál – vyrobeno z ekokůže, odolné vůči každodennímu používání.
Dobře promyšlený interiér
Uvnitř najdete:
- 6 vyhrazených slotů pro karty – pro řidičský průkaz, kartu vozidla, palivovou kartu nebo občanský průkaz,
- 2 větší kapsy na dokumenty,
- prostor přizpůsobený osvědčení o registraci.
Uspořádání přihrádek umožňuje udržovat pořádek a rychlý přístup k nejdůležitějším dokumentům – bez nutnosti nervózně prohledávat celý kufřík.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Pouzdro na karty |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Kapsa na mince: | neobsahuje kapsy |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 13,5 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 1 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 21.67 |
Made in EU
754 Kč
–39 %
kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Malá, kožená, vertikální pánská peněženka s patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 296 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
781 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Velká, vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
422 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
Made in EU
851 Kč
–39 %
Pánská taška z ekokůže s poutkem na ruku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
513 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem a klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka z dvoubarevné přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
1 096 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
933 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Horizontální, dvoubarevná peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
