Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Kód: ROV-31175-UNIW ROV-31176-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 168 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
649 Kč
Made in EU
1 513 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
841 Kč
Made in EU
od 1 623 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 968 Kč
Made in EU
2 131 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 332 Kč
Made in EU
1 527 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
849 Kč
Made in EU
5 003 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 127 Kč
Made in EU
2 131 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 332 Kč
11 935 Kč
–31 %
Pánský kožený kabát z jehněčí kůže s hřejivou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 231 Kč
Made in EU
od 4 207 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 629 Kč
Made in EU
od 1 717 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 1 074 Kč
Made in EU
1 729 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 760 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 100 Kč
6 710 Kč
–35 %
Pánský zimní kabát z jehněčí kůže s límcem a prošíváním
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
4 329 Kč
Made in EU
1 572 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
874 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 076 Kč
10 876 Kč
–31 %
Pánský semišový kabát ve western stylu z pravé kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
7 501 Kč
Detailní popis produktu
Černá pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem bez vnější spony - 4U Cavaldi
Klasická černá pánská peněženka 4U Cavaldi je praktickým řešením pro muže, kteří oceňují kompaktní velikost a jednoduchý interiér. Tato peněženka je vyrobena z pravé kůže a je ideální pro každodenní nošení – v kapse kalhot, bundy nebo saka. Její minimalistický design a všestranné barevné provedení doplní jakýkoli styl.
Tato malá pánská peněženka z pravé kůže bude vhodná pro:
- muži, kteří nosí jen nejnutnější karty a hotovost,
- lidé hledající malou peněženku, která se jim vejde do kapsy,
- zákazníci, kteří chtějí jednoduchý, klasický vzhled,
- jako levný a praktický dárek.
Interiér
Tato kompaktní pánská peněženka z pravé kůže je navržena s ohledem na každodenní použití. Její jednoduché a přehledné uspořádání vám umožní pohodlně uspořádat hotovost, karty a dokumenty.
Co najdete uvnitř?
- 2 přihrádky na bankovky - snadné uložení hotovosti,
- 1 kapsa na mince se zapínáním na patentku - bezpečné místo pro mince,
- 5 přihrádek na platební karty, věrnostní karty nebo vizitky, včetně 1 kapsy s okénkem, ideální i na fotografii milované osoby,
- 3 přihrádky na dokumenty , včetně průhledné kapsy pro rychlý přístup k nejčastěji používaným dokumentům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
363 Kč
–52 %
Pánská peněženka s kovovým logem – více slotů, zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
173 Kč
od 636 Kč –52 %
Pánská malá peněženka s více oddělení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 303 Kč
od 405 Kč –52 %
Pánská peněženka – kožená, krátká, na mince a doklady
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 193 Kč
od 273 Kč –52 %
Pánská kožená RFID peněženka – minimalistický a kompaktní design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 130 Kč
od 1 132 Kč až –50 %
Kvalitní pánská peněženka multi RFID
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 566 Kč
od 632 Kč –52 %
Pánská kožená peněženka s nápisem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 301 Kč
808 Kč
–50 %
Kožená peněženka s přihrádkami na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
404 Kč
od 1 910 Kč –47 %
Pánská kožená business taška – velká kapacita
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 005 Kč
od 415 Kč –52 %
Pánská skládací peněženka – vintage styl, přihrádka na foto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 198 Kč
od 424 Kč –52 %
Pánská kožená peněženka – krátký horizontální design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 202 Kč
1 269 Kč
–47 %
Kvalitní kožená peněženka na pas, karty a bankovky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
668 Kč
1 243 Kč
–49 %
Pánská peněženka přírodní kůže NW513
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
622 Kč
288 Kč
–52 %
Slim peněženka s kapsou na mince – pánská, elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
137 Kč
od 1 775 Kč –42 %
Pánská kabelka do ruky pravá kůže vintage clutch
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 014 Kč
1 280 Kč
–50 %
Pánská peněženka přírodní kůže NW508
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
640 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
