Velká pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Kód: ROV-30866-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 331 Kč
Made in EU
od 4 364 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 728 Kč
Made in EU
1 658 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 037 Kč
Made in EU
1 428 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9144 (zn077e) + box
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
794 Kč
Made in EU
1 571 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
873 Kč
Made in EU
1 775 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 3844A2 (zg235g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
986 Kč
Made in EU
od 1 691 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 057 Kč
Made in EU
6 367 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 979 Kč
Made in EU
976 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
543 Kč
Made in EU
od 1 716 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 1 073 Kč
Made in EU
6 189 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS Chronograph 1513178 (zh032b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 868 Kč
Made in EU
4 183 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER BROOKLYN 1791510 + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
2 614 Kč
Made in EU
od 1 192 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 662 Kč
Made in EU
1 536 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
854 Kč
Made in EU
1 526 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
848 Kč
Made in EU
4 560 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI CLASSIC AR1733 + BOX (zi084b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 850 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem - Peterson
- Vyrobeno z odolné přírodní kůže , která se perfektně hodí k botám nebo opasku.
- Jeho velká velikost umožňuje pojmout velké množství hotovosti a dokumentů a zároveň vám umožní nosit ho v kapse vašich oblíbených kalhot nebo bundy.
- Zajištěno RFID vložkou , která chrání před nechtěným čtením dat z vaší platební karty.
- Preciznost zpracování - každý prvek peněženky je pečlivě promyšlený, od způsobu činění kůže, až po ražbu na kůži, použití kovových prvků a odolných nití.
Vnitřní organizace - několik přihrádek na vaše karty a dokumenty
Nezapomeňte si řádně roztřídit dokumenty a peníze. Peněženka má řadu přihrádek a kapes pro dobrou organizaci.
Vertikální peněženka s vnějším zapínáním na patentku . Otevřete ji a najdete zde:
- 10 přihrádek na karty , vizitky a dokumenty standardní velikosti, včetně jedné průhledné přihrádky, např. na fotografii milované osoby;
- 3 kapsy na o něco větší dokumenty, například technický průkaz vašeho vozu . Dvě z těchto kapes jsou průhledné;
- 1 přihrádka na zip ve střední části peněženky.
Všechny přihrádky jsou opatřeny polyesterovou podšívkou, která zabraňuje poškození kůže.
Drží velké množství hotovosti
Do kapes na mince a bankovky se vejde značné množství hotovosti.
- Mince si můžete vložit do 1 kapsy zapínané patentkou ;
- Bankovky můžete ukládat do 2 otevřených, širokých kapes.
Dvojitá kapsa na bankovky se hodí pro muže, který například používá dvě měny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051146114 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 36 |
Made in EU
736 Kč
–39 %
Pánská velká kožená peněženka horizontální - Ronaldo
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s reliéfním vzorem ve tvaru koně
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
487 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka Always Wild® na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
754 Kč
–39 %
Originální kožená pánská peněženka Cavaldi®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Velká, horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
617 Kč
Made in EU
851 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
513 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Krásná, barevná pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
754 Kč
–39 %
kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže, zapínání na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
988 Kč
–39 %
Praktická pánská taška ekokůže s uchem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
