Kožené pouzdro na karty
Kód: ROV-5642-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 2 409 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 506 Kč
Made in EU
od 1 850 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10602A2-1A1 (zg362a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 156 Kč
Made in EU
976 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
543 Kč
Made in EU
1 667 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20005A-1A2 (zg376a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 042 Kč
Made in EU
od 1 654 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 932 Kč
Made in EU
4 645 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 903 Kč
Made in EU
od 6 576 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 4 110 Kč
Made in EU
od 6 024 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 765 Kč
od 1 147 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP987
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 574 Kč
Made in EU
1 026 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
570 Kč
Made in EU
od 1 129 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 627 Kč
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
od 1 720 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 075 Kč
Made in EU
1 711 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E9753A2-1A3 - EXCLUSIVE (zg302b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 070 Kč
Made in EU
od 1 621 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 967 Kč
Made in EU
1 514 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
841 Kč
Detailní popis produktu
Kožené pouzdro na karty - Rovicky
Velmi funkční pouzdro na dokumenty vyrobené z lesklé přírodní lícové kůže.
Pouzdro nemá zapínání, po otevření máme přístup k:
- 2 přihrádky určené pro karty;
- 2 přihrádky na dokumenty, například na osvědčení o registraci.
Balení je důležité
Pouzdro je zabaleno ve značkové krabičce Rovicky®. Je to perfektní dárek. To je obzvláště důležité, pokud jej dáváte milované osobě.
Už nemusíte ztrácet čas a peníze hledáním dárkového balení. Ozdobná stuha nebo mašle postačí k potěšení obdarovaného.
Chraňte své peníze!
Proč je zabezpečení RFID tak důležité?
RFID označuje technologii, která využívá rádiové vlny k přenosu dat. Používá se v technologii bezkontaktních bankovních karet. Pouzdra s ochranou RFID mají uvnitř speciální materiál, který chrání bankovní karty před útoky RFID čteček.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051021664 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Pouzdro na karty |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Kapsa na mince: | neobsahuje kapsy |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 1,5 cm |
1 614 Kč
–47 %
Kožená peněženka krátkého formátu pro každodenní použití
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
849 Kč
475 Kč
–52 %
Minimalistická kožená peněženka na karty a doklady
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
226 Kč
Made in EU
1 535 Kč
–44 %
Pánská peněženka CEPU04502M Cerruti 1881
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
853 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s řetízkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
982 Kč
–50 %
Prešívaná pánska peňaženka z pravej kože
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
491 Kč
od 567 Kč –52 %
Pánská peněženka s více sloty – dlouhá, na zip, PU kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 270 Kč
od 1 125 Kč až –50 %
Pánská peněženka pravá kůže NW495
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 563 Kč
od 1 270 Kč až –50 %
Malá kožená taška BULLCAPTAIN s poutkem na opasek
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 635 Kč
Made in EU
1 221 Kč
–44 %
Pánská peněženka BATCH-LK3492B Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
679 Kč
Made in EU
998 Kč
–44 %
Pánská peněženka JACK_LK1878 Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
554 Kč
od 294 Kč –52 %
Pánská peněženka – kožená, tenká, na více karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 140 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Krásná, barevná pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
od 441 Kč až –52 %
Kožená pánská peněženka RFID – trojitý skládací design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 210 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
