Klasická pánská peněženka s RFID
Kód: ROV-28728-UNIW ROV-28727-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 128 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 330 Kč
Made in EU
od 1 209 Kč –44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 3978G (zj094d)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 672 Kč
Made in EU
1 137 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
632 Kč
Made in EU
974 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289e)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
541 Kč
Made in EU
od 1 860 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 163 Kč
Made in EU
5 746 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513817 CHAMPION (zh052c)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
3 592 Kč
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20005A-1A2 (zg376a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
od 1 621 Kč –37 %
Pánské hodinky dřevěné BOBOBIRD (zx065a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 1 014 Kč
Made in EU
od 5 143 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI SKELETON AUTOMATIC AR60042 (zi055c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 214 Kč
Made in EU
od 1 714 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 1 072 Kč
Made in EU
1 669 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
927 Kč
Made in EU
2 196 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-1A1 (zg379a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 373 Kč
Made in EU
od 4 363 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 727 Kč
Made in EU
od 2 294 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A1 (zg355a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 434 Kč
Made in EU
1 665 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
4 475 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 797 Kč
Detailní popis produktu
Klasická pánská peněženka s RFID v hnědé barvě - Rovicky
- Zkušená značka | Výrobek polské značky Rovicky®, kterému důvěřují tisíce zákazníků.
- Vysoce kvalitní materiál | Vyrobeno z vysoce kvalitní kůže, která zaručuje kvalitu na roky.
- Vhodná kapacita | Speciálně navržené přihrádky na karty a doklady, díky nimž je peněženka perfektním doplňkem pro každodenní použití.
- Ochrana proti krádeži | Vybaven technologií, která chrání obsah vaší peněženky před neoprávněným čtením dat.
- Stylové povrchové úpravy | Detaily v podobě kování, které dodávají peněžence eleganci a rafinovanost.
- Elegantně zabalené | Peněženka umístěná v ozdobné krabičce bude perfektním dárkem pro muže z vaší blízkosti.
Rozšířená sekce pro dokumenty
Je to perfektní volba pro lidi, kteří oceňují praktičnost a pořádek. Vnitřek peněženky nabízí:
- 8 přihrádek standardní velikosti , do kterých můžete umístit své platební karty, věrnostní karty, klubové karty, vizitky nebo doklady.
- 6 přihrádek na o něco větší dokumenty , jako je osvědčení o registraci. Jeden z nich je umístěn ve střední části peněženky a zapíná se na zip.
Přihrádky na dokumenty jsou zakončeny speciální podšívkou. To pomáhá vyhnout se oděrkám na kůži , když nesčetněkrát vkládáme a vyjímáme karty z přihrádek .
Sekce peněz
Peněženka je dále vybavena :
- kapsa na mince se zapínáním na patentky , která umožňuje bezpečné uložení drobných.
- 2 oddělené přihrádky na bankovky, což usnadňuje organizaci vašich peněz. Můžete snadno oddělit různé nominální hodnoty nebo dokonce různé měny, což se při cestování hodí .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
789 Kč
–39 %
pánská kožená peněženka bez zapínání se vzorem psa
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
753 Kč
–39 %
kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
537 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekokůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
501 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na šířku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s reliéfním motivem psa
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
735 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
860 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
518 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
