Velká pánská peněženka z pravé kůže vybavená RFID systémem
Kód: ROV-30872-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 743 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
969 Kč
Made in EU
1 775 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 3844A2 (zg235g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
986 Kč
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 331 Kč
Made in EU
1 793 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
996 Kč
Made in EU
6 189 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS Chronograph 1513178 (zh032b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 868 Kč
Made in EU
4 183 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER BROOKLYN 1791510 + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
2 614 Kč
Made in EU
1 658 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 037 Kč
Made in EU
od 1 192 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 662 Kč
Made in EU
1 706 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 066 Kč
Made in EU
1 826 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 142 Kč
Made in EU
od 1 502 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 835 Kč
Made in EU
1 167 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
649 Kč
Made in EU
od 4 183 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791711 WEST (zf020c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 614 Kč
Made in EU
1 433 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
796 Kč
Made in EU
4 560 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI CLASSIC AR1733 + BOX (zi084b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 850 Kč
Made in EU
od 1 862 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 164 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská peněženka z pravé kůže vybavená RFID systémem - Peterson
Hledáte peněženku, která bude vypadat skvěle po mnoho let a zároveň splňovat všechny vaše praktické potřeby? Tento model z pravé kůže je dokonalou kombinací elegance, funkčnosti a kvality, která je hmatatelná v každém detailu. Díky minimalistickému designu se perfektně hodí ke každému stylu a nikdy nevyjde z módy.
- Přírodní kůže – odolná, elegantní a příjemná na dotek.
- RFID ochrana – chrání karty před krádeží dat.
- 8 přihrádek na karty + 5 větších přihrádek na dokumenty.
- Snadno se vejde do technického průkazu.
- Samostatná přihrádka na bankovky a kapsa na mince.
Uspořádání interiéru – vše na dosah ruky
Peněženka je navržena tak, aby vám poskytovala rychlý přístup k vašim nejdůležitějším věcem. Uvnitř najdete:
- 8 slotů na karty , které lze pohodlně vytáhnout jedním pohybem,
- 5 větších kapes na dokumenty, včetně registračního průkazu,
- praktické okénko na fotografii, městskou kartu nebo identifikační doklad.
funkční uspořádání, které mimořádně usnadňuje udržování pořádku.
Peníze si necháte, jak chcete
Hotovost si v peněžence uspořádáte intuitivně:
- 2 přihrádky na bankovky, které umožňují oddělení měn nebo bankovek.
- Kapsa na mince s patentním zapínáním, které bezpečně drží mince na místě.
- Peněženka zůstává štíhlá a neplní vám kapsy, i když je plná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051270888 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
448 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
270 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
kompaktní pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Pánská peněženka s módním geometrickým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s reliéfním vzorem ve tvaru koně
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
754 Kč
–39 %
Originální kožená pánská peněženka Cavaldi®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Pánská velká kožená peněženka horizontální - Ronaldo
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Velká, vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
422 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Pánská peněženka s decentní perforovanou dekorací
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
