Velká pánská peněženka z ekokůže na patentku
Kód: ROV-31151-UNIW ROV-31152-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 775 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 3844A2 (zg235g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
986 Kč
Made in EU
4 706 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 942 Kč
Made in EU
5 052 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11106 - AVIATOR (zi019c)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
3 158 Kč
Made in EU
1 670 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
928 Kč
Made in EU
1 526 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
848 Kč
Made in EU
od 4 187 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 617 Kč
Made in EU
1 667 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20005A-1A2 (zg376a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 042 Kč
Made in EU
od 1 691 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 057 Kč
Made in EU
1 644 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 12462A4-1A3 (zg328d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
913 Kč
Made in EU
3 445 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 153 Kč
Made in EU
2 760 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg374f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 725 Kč
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 331 Kč
Made in EU
od 1 744 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 969 Kč
Made in EU
4 477 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 798 Kč
Made in EU
od 4 183 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791837 PARKER (zf041a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 614 Kč
Made in EU
848 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
472 Kč
Detailní popis produktu
Velká, černá pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku - 4U Cavaldi
- Velký a prostorný - pohodlně se do něj vejdou dokumenty i karty.
- Zavřeno západkou.
- Drží osvědčení o registraci.
- 5 přihrádek na karty a 5 na dokumenty.
- 2 průhledná okénka pro nejdůležitější dokumenty.
- Kapsa na mince se zapínáním na zip.
Promyšlený design interiéru
Model byl navržen tak, aby zajistil maximální funkčnost při každodenním používání:
- 1 kapsa na mince (na zip).
- 1 přihrádka na bankovky.
- 5 slotů pro platební, věrnostní nebo firemní karty.
- 5 míst pro větší dokumenty, včetně 2 přihrádek s průhledným okénkem.
Jedná se o praktickou peněženku na karty a dokumenty, která vám umožní uspořádat všechny nejdůležitější věci na jednom místě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
870 Kč
–39 %
Pánská peněženka s módním geometrickým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
754 Kč
–39 %
kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Pánská peněženka s decentní perforovanou dekorací
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
933 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
kompaktní pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka z dvoubarevné přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
475 Kč
–39 %
pouzdro na karty z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
286 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé černé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 096 Kč
–39 %
Dvoubarevná peněženka z přírodní kůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s patentním zapínáním a RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
519 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
