Velká pánská kožená peněženka bez zapínání
Kód: ROV-22647-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 1 193 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 663 Kč
Made in EU
2 406 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20023A-1A1 (zg391a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 504 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
971 Kč
Made in EU
3 432 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 145 Kč
Made in EU
1 661 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 038 Kč
Made in EU
1 669 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
od 4 217 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 636 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
930 Kč
Made in EU
1 831 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 144 Kč
Made in EU
od 971 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické (zp269a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 540 Kč
Made in EU
1 529 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
849 Kč
Made in EU
od 4 196 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791837 PARKER (zf041a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
od 2 622 Kč
Made in EU
od 1 624 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 969 Kč
Made in EU
1 772 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 108 Kč
Made in EU
od 3 394 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1374L-1AV (zd064b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 121 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 102 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská kožená peněženka bez zapínání - Peterson
- Prémiová kvalita! | Vyrobeno z velmi odolné, vysoce kvalitní, hladké přírodní kůže;
- Klasický model | Peněženka klasického stylu. Model v horizontální orientaci, bez vnějšího upevnění;
- Prostorný interiér | Pojme všechny nejnutnější doklady a karty a díky střední velikosti vám nezaplní kapsy. Model je držitelem osvědčení o registraci;
- Ochrana proti krádeži | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty MHD před neoprávněným čtením dat.
Organizace interiéru
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby se vám vešly všechny karty, doklady a peníze, které denně potřebujete. Vnitřek je navíc lemován podšívkou, která chrání kůži před poškozením.
Uvnitř najdete:
- 10 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti
- 6 míst pro velké dokumenty, z toho 1 ve formě okna. Model může snadno obsahovat osvědčení o registraci.
Ideální pro tradicionalisty
Do kapes na mince a bankovky se vám vejde velké množství hotovosti.
- mince můžete vložit do 1 kapsy zapínané na patentku;
- bankovky můžete vložit do 3 kapes; dva z nich jsou otevřené, jeden se zapíná na zip.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051154355 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
917 Kč
–39 %
Prodloužená pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
553 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
od 1 501 Kč –39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka, pouzdro a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 905 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s kontrastním lemováním - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Malá, tenká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Horizontální pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Velká, horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku - Peterson
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
810 Kč
Made in EU
574 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekologické kůže v horizontální orientaci
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
346 Kč
Made in EU
1 068 Kč
–39 %
Pánská malá taška z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
643 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
509 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
