Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip
Kód: ROV-30856-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 697 Kč
–37 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN EXCLUSIVE 12169-5 (zl009a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 061 Kč
10 876 Kč
–31 %
Pánský semišový kabát ve western stylu z pravé kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
7 501 Kč
Made in EU
1 448 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
804 Kč
Made in EU
977 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
543 Kč
5 595 Kč
–35 %
Pánský kožený kabát z hovězí kůže s dvouřadým zapínáním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 610 Kč
od 13 981 Kč –31 %
Zimní pánský kabát z jehněčí kůže s vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 9 642 Kč
Made in EU
1 760 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 100 Kč
Made in EU
1 430 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9144 (zn077e) + box
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
794 Kč
od 1 147 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP987
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 574 Kč
Made in EU
4 564 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI CLASSIC AR1733 + BOX (zi084b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 852 Kč
Made in EU
od 1 193 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 663 Kč
Made in EU
1 705 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 066 Kč
Made in EU
1 768 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
983 Kč
Made in EU
od 4 207 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 629 Kč
Made in EU
od 1 211 Kč –44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 3978G (zj094d)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 673 Kč
Made in EU
1 538 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
854 Kč
Detailní popis produktu
Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip - Rovicky
Pokud hledáte funkční tašku na každý den, která pojme vaše nezbytnosti, vypadá úhledně a je vhodná jak do práce, tak na večerní zábavu, právě jste ji našli. Je to skvělá volba pro muže, kteří si cení pořádku, minimalismu a pohodlí.
- Elegantní, univerzální design – hodí se ke každému stylu.
- Odolná ekokůže s viditelnou texturou.
- Praktický přední zip pro rychlý přístup k drobným předmětům.
- Velmi prostorný, ideální pro telefon, klíče, peněženku a dokumenty.
- Pevná rukojeť pro nošení v ruce.
- Ideální do práce, na každodenní nošení i jako dárek.
Interiér navržený s ohledem na pohodlí
Uvnitř najdete hlavní přihrádku se dvěma zipy pro rychlý přístup.
- vnitřní kapsa na zip – ideální pro drobné předměty, které je třeba bezpečně uchovávat,
- otevřená přihrádka na dokumenty, poznámky nebo telefon,
- až 6 slotů na karty, takže si můžete nechat peněženku doma,
- další kapsa na zip na přední straně – rychlý přístup k nejdůležitějším věcem.
Pohodlí při nošení
Taška se pohodlně drží díky praktické rukojeti, která poskytuje volnost a kontrolu při nošení. Ideální, když chcete mít vše po ruce, aniž byste zatěžovali kapsy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051281709 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 14 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Výška rukojeti: | 7 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 448 |
874 Kč
–50 %
Pánská RFID peněženka Casekey – výsuvná s klipem na peníze
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
437 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka, přírodní kůže, nubuk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
1 614 Kč
–47 %
Kožená peněženka krátkého formátu pro každodenní použití
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
849 Kč
od 389 Kč –52 %
Pánská peněženka s RFID – malá, bezpečná, kožená
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 185 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Krásná, barevná pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
2 406 Kč
–44 %
Pánská peněženka CEPU04340M Cerruti 1881
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 337 Kč
Made in EU
934 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka z hovězí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka prošívaná peněženka na karty Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
513 Kč
–52 %
Ultratenká kožená peněženka na karty a hotovost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
245 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
od 1 271 Kč až –49 %
Pánská kožená peněženka NW477
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 669 Kč
288 Kč
–52 %
Slim peněženka s kapsou na mince – pánská, elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
137 Kč
Made in EU
1 355 Kč
–44 %
Pánská peněženka WANTON_LK2827B Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
753 Kč
Made in EU
1 221 Kč
–44 %
Pánská peněženka GOOSE_LK2552 Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
679 Kč
od 489 Kč –52 %
Pánská peněženka se zipem – vintage styl, více přihrádek
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 233 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
