Pánská malá taška z polyesteru a ekokůže
Kód: ROV-28881-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 4 203 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
od 2 627 Kč
Made in EU
od 6 424 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 015 Kč
Made in EU
1 792 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
996 Kč
Made in EU
od 5 082 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11107 - Chronograph (zi063a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 3 176 Kč
Made in EU
1 524 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
847 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 093 Kč
Made in EU
6 297 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI LUIGI AUTOMATIC AR60031 + BOX (zi062b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 936 Kč
Made in EU
1 431 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
795 Kč
Made in EU
od 2 256 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL9753A8-1A3 (zg364b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 410 Kč
Made in EU
970 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289f)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
539 Kč
Made in EU
od 1 190 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 662 Kč
Made in EU
od 1 389 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 772 Kč
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791711 WEST (zf020c)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 613 Kč
Made in EU
1 726 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 079 Kč
Made in EU
1 742 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
968 Kč
Made in EU
8 209 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AVIATOR AUTOMATIC AR60028 + BOX (zi099c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
5 131 Kč
Detailní popis produktu
Pánská kabelka z polyesteru a ekokůže v černé barvě - Peterson
- Kompaktní, prostorný design - ideální pro váš telefon, peněženku a klíče
- Moderní a elegantní styl - perfektní doplněk k elegantním stylingům
- Kvalitní materiály - ušité z vysoce kvalitní ekokůže a polyesteru
- Pohodlný popruh na zápěstí - pohodlné nošení každý den
- Všechno na svém místě - bezpečně zajištěné zipem.
Promyšlená organizace prostoru
- Vybaveno hlavní přihrádkou a 3 dalšími kapsami , které vám pomohou uspořádat všechny potřebné věci. Snadno se do něj vejde telefon, peněženka, klíče a dokonce i drobné elektronické příslušenství.
- Díky praktickému zapínání na zip jsou vaše věci vždy v bezpečí a snadno dostupné.
Pohodlná opěrka zápěstí
Plná mobilita a pohodlí - taška je vybavena pevným poutkem na zápěstí, který lze snadno odepnout. Díky tomu můžete tašku volně nosit v ruce , aniž byste se museli bát, že vám vypadne.
Nadčasový design
Jeho sytě černá barva, decentní logo a kombinace polyesteru a ekokůže mu dodávají jedinečný charakter. Textury materiálů vytvářejí efektní kontrast, který dodává na noblese a prestiži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051269677 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Připevněn |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 16 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Hloubka: | 5,5 cm |
| Maximální délka pásku: | 18,5 cm |
Made in EU
932 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
562 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Minimalistická pánská kožená peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
735 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Módní pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem a klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Malá, kožená, vertikální pánská peněženka s patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Pánská peněženka s decentní perforovanou dekorací
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
849 Kč
–39 %
Pánská taška z ekokůže s poutkem na ruku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
512 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka na bankovky z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
421 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 261 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
760 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
kompaktní pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
kožené pouzdro na dokumenty bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
