Klasická karetní peněženka se zapínáním
Kód: ROV-28712-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 025 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
570 Kč
Made in EU
1 222 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
679 Kč
Made in EU
2 398 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20023A-1A1 (zg391a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 499 Kč
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791837 PARKER (zf041a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
od 2 613 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 093 Kč
Made in EU
od 1 105 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT C530 - dlouhý pásek (zp234d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 614 Kč
Made in EU
od 4 336 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 710 Kč
Made in EU
od 1 718 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 074 Kč
Made in EU
od 6 884 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 302 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
803 Kč
Made in EU
9 142 Kč
–37 %
Pánské hodinky ARMANI AUTOMATIC AR60050 (zi060a)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
5 714 Kč
Made in EU
974 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289e)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
541 Kč
Made in EU
od 4 203 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
od 2 627 Kč
Made in EU
2 446 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 529 Kč
Made in EU
1 566 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN EXCLUSIVE 12169-5 (zl009a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
870 Kč
Made in EU
1 726 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 079 Kč
Detailní popis produktu
Klasická karetní peněženka se zapínáním - Rovicky
- Zkušená značka | Výrobek polské značky Rovicky®, který již mnoho let oceňují tisíce zákazníků.
- Klasický design | Perfektní doplněk pro každého muže, který oceňuje styl a praktičnost.
- Vysoce kvalitní materiál | Vyrobeno ze speciálně vybrané přírodní kůže, která kromě klasického vzhledu zaručuje kvalitu na léta.
- Praktická organizace | Navrženo s ohledem na praktičnost, snadno pojme karty, doklady a hotovost.
- Technologie RFID Secure | Vybaven technologií, která chrání bezkontaktní karty před neoprávněným skenováním dat.
- Dárková krabička | Pokud chcete tuto peněženku darovat, ušetříte čas hledáním krabice!
Množství kapes a přihrádek
Rozsáhlý interiér navržený s ohledem na funkčnost. Peněženka obsahuje :
- 15 přihrádek na karty standardní velikosti, jako jsou bankovní karty, vizitky nebo řidičské průkazy;
- 3 kapsy na o něco větší dokumenty , jako je osvědčení o registraci v krytu.
- 1 přihrádka na zip uprostřed peněženky.
Přihrádky na dokumenty jsou zakončeny praktickou podšívkou . To vám umožní vyhnout se oděrkám na kůži , když vkládáte karty do a z přihrádek nesčetněkrát .
Skříňky na mince a peníze
Tradiční peníze byly označeny:
- Velká kapsa se zapínáním na patentku, do které schováte velké množství mincí.
- 2 otevřené kapsy po celé délce peněženky, kam se vejde velké množství bankovek.
Dárkově zabaleno
Peněženka je zabalena v pevné elegantní krabičce v krásné stříbrné barvě. Pokud hledáte dárek pro někoho blízkého, je již hotový!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051020612 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
860 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže, zapínání na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
518 Kč
Made in EU
501 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s reliéfním motivem psa
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
1 261 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
760 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
609 Kč
–39 %
Malá, tenká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
367 Kč
Made in EU
849 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
512 Kč
Made in EU
600 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé černé kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
362 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
860 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
518 Kč
Made in EU
501 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Pánská dárková peněženka z přírodní RFID kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
616 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s RFID - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
932 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
562 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
