Pánská kožená peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-31168-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 1 862 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 164 Kč
Made in EU
od 2 409 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 506 Kč
Made in EU
3 415 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX 35mm T2H291 + BOX (zt139i)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 134 Kč
Made in EU
1 512 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
840 Kč
Made in EU
1 360 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9148 (zn085b) gold + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
756 Kč
Made in EU
od 4 183 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791711 WEST (zf020c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 614 Kč
Made in EU
2 725 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 703 Kč
Made in EU
2 418 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg370f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 512 Kč
Made in EU
od 4 246 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 654 Kč
Made in EU
1 826 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 142 Kč
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 331 Kč
Made in EU
1 768 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 105 Kč
Made in EU
od 2 257 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL9753A8-1A3 (zg364b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 411 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
680 Kč
Made in EU
1 696 Kč
–37 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN EXCLUSIVE 12169-5 (zl009a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 060 Kč
Made in EU
5 674 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4401 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
3 546 Kč
Detailní popis produktu
Pánská černá kožená peněženka s RFID systémem, zapínáním na druk a zip - Always Wild
Hledáte pánskou koženou peněženku, která je kompaktní a zároveň funkční? Tento model od Always Wild kombinuje klasickou eleganci, pravou kůži a moderní RFID ochranu. Tato malá pánská peněženka se pohodlně vejde do kapsy a pojme karty, dokumenty, hotovost i fotografii milované osoby, aniž by zabrala mnoho místa.
Zakoupením této peněženky si vybíráte:
- vyrobeno z přírodní kůže,
- Produkt vybavený přihrádkami na karty a dokumenty a také přihrádkami na uložení peněz.
Funkční interiér - peněženka na karty a hotovost
Tato horizontální pánská peněženka je navržena pro pohodlné uspořádání:
- 8 přihrádek na karty a doklady (občanský průkaz, řidičský průkaz, platební karty),
- 2 přihrádky na bankovky,
- 1 kapsa na mince se zapínáním na patentku,
- místo pro fotku.
Díky promyšlenému uspořádání peněženka poskytuje rychlý přístup k nejdůležitějším věcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051034954 |
| Značka: | Always Wild |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | šití |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 10,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 26.67 |
Made in EU
862 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
1 262 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
761 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé černé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Horizontální kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže, zapínání na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská peněženka nubukové pravé kůže s reliéfní psí hlavou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
1 096 Kč
–39 %
Dvoubarevná peněženka z přírodní kůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
pánská peněženka na šířku z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
1 132 Kč
–39 %
Kožená pánská taška se zipem a magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
682 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
303 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
