Velká pánská kožená peněženka na zip - Peterson
Kód: ROV-23062-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
6 092 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4476 - MEGA CHIEF (zz004n)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 808 Kč
Made in EU
1 672 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
929 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
866 Kč
Made in EU
4 655 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 910 Kč
Made in EU
1 795 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
997 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč až –44 %
Hodinky G. ROSSI - E11706A2-6F2 (zg336d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 956 Kč
Made in EU
2 631 Kč
–37 %
Pánské hodinky RUBICON RNCE07 (zr092c)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 645 Kč
Made in EU
od 6 901 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 314 Kč
Made in EU
2 730 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 706 Kč
Made in EU
od 4 202 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710605 Steward Open Heart + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 2 626 Kč
Made in EU
2 423 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg370f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 514 Kč
Made in EU
976 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
543 Kč
Made in EU
4 716 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 948 Kč
Made in EU
od 1 865 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 166 Kč
Made in EU
1 514 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
841 Kč
Made in EU
od 1 211 Kč –44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 3978G (zj094d)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 673 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská kožená peněženka na zip - Peterson
- Kvalita a preciznost zpracování | Šité velmi odolné z přírodní kůže vynikající kvality v černé barvě;
- Nadčasový styl pro muže všech věkových kategorií Peněženka klasického stylu. Vertikální model se zapínáním na zip;
- Praktické | Snadno se do něj vejdou karty a doklady, které máme všichni, jako občanský průkaz nebo řidičský průkaz, ale i větší doklady. Své místo zde najde i osvědčení o registraci bez obalu. Interiér byl navržen mimořádně intuitivně;
- Ochrana proti krádeži | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty MHD před neoprávněným čtením dat.
Organizace interiéru
Uvnitř najdete:- 4 přihrádky na větší dokumenty , z toho 1 ve formě okénka ;
- 8 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardního formátu. Jedna z těchto přihrádek se nachází na zadní, vnější části peněženky.
Jedna z kapes, která pojme formát platební karty, je průhledná a skvěle poslouží i pro uložení fotografií.
Místo pro hotovost
Na bilon:
- 1 prostorná kapsa na zapínání;
Pro bankovky:
- 2 prostorné otevřené přihrádky.
Dodatečná zadní kapsa
Kapsa na zadní straně peněženky je velmi pohodlná. Vejde se vám karta, kterou používáte nejčastěji, nebo se dá použít jako místo pro jednorázové jízdenky na MHD.
Každá peněženka je zabalena v elegantní firemní krabičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051163753 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
891 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka se znamením zvěrokruhu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
1 129 Kč
–39 %
Kožená peněženka PTN N992L-CHM-M
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
680 Kč
Made in EU
1 424 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
858 Kč
Made in EU
1 099 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
662 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská velká kožená peněženka na zip - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská velká kožená peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Elegantní, velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: elegantní kožená pánská peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Krásná, barevná pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 045 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
629 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
882 Kč
Made in EU
1 424 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
858 Kč
Made in EU
1 443 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
870 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
