kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-31170-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 6 576 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 4 110 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 094 Kč
Made in EU
6 526 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4290 - MEGA CHIEF (zz004i)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
4 079 Kč
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 331 Kč
Made in EU
2 447 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 530 Kč
Made in EU
4 204 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 628 Kč
Made in EU
od 1 129 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 627 Kč
Made in EU
1 727 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 080 Kč
Made in EU
1 512 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
840 Kč
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
od 1 502 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 835 Kč
Made in EU
od 4 183 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791711 WEST (zf020c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 614 Kč
Made in EU
od 4 187 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 617 Kč
Made in EU
1 536 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
854 Kč
Made in EU
1 337 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
743 Kč
Made in EU
2 725 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 703 Kč
Detailní popis produktu
Hnědá kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem bez zapínání - Always Wild
Hledáte pánskou koženou peněženku, která kombinuje vysoce kvalitní řemeslné zpracování, funkčnost a kompaktní velikost? Model Always Wild je klasická pánská peněženka z pravé kůže, určená pro každodenní použití. Vyrobená z odolné pravé kůže, zaujme svým estetickým vzhledem, pevnou povrchovou úpravou a praktickým vertikálním uspořádáním.
Výběrem této peněženky si vybíráte:
- vysoká kvalita díky vysoce kvalitní přírodní telecí kůži , ze které je peněženka vyrobena,
- produkt vybavený spoustou přihrádek na dokumenty a prostornými přihrádkami na peníze,
- dárková krabička součástí balení.
Oddíl pro karty a doklady
- Peněženka má 6 přihrádek na platební karty a dokumenty standardní velikosti.
- 3 místa na dokumenty (včetně jedné síťované kapsy , kam si můžete uložit i fotografie).
- Průhledná síťovaná kapsa ideální na občanský průkaz nebo fotografii.
Sekce peněz
- Mince si můžete uložit do jedné velké kapsy se zapínáním na patent.
- Bankovky můžete ukládat do 2 otevřených kapes.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051034916 |
| Značka: | Always Wild |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | šití |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 33 |
Made in EU
1 221 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
736 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Malá kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
415 Kč
–39 %
Barevný penál/peněženka - Loren
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
250 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
487 Kč
Made in EU
475 Kč
–39 %
pouzdro na karty z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
286 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
851 Kč
–39 %
Pánská taška z ekokůže s poutkem na ruku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
513 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
617 Kč
Made in EU
811 Kč
–39 %
Pánská taška z ekokůže dvoukomorová
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
489 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Malá a tenká, kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
