Kožená sportovní peněženka na zip
Kód: ROV-22882-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 661 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 038 Kč
Made in EU
4 191 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER BROOKLYN 1791510 + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 620 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
od 1 211 Kč –44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 3978G (zj094d)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 673 Kč
Made in EU
od 1 865 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 166 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
571 Kč
Made in EU
1 514 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
841 Kč
Made in EU
5 683 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7257 -LITTLE DADDY (zz003b)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 552 Kč
Made in EU
1 707 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 067 Kč
Made in EU
1 762 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 101 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč až –44 %
Hodinky G. ROSSI - E11706A2-6F2 (zg336d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 956 Kč
Made in EU
od 1 519 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 844 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 333 Kč
Made in EU
1 672 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
929 Kč
Made in EU
od 4 217 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 636 Kč
Made in EU
od 1 505 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 836 Kč
Detailní popis produktu
Kožená sportovní peněženka na zip - Peterson
- Polská značka | Výrobek známé a respektované polské značky s dlouholetou tradicí.
- Kvalita a přesnost | Peněženka je vyrobena z kvalitní přírodní kůže.
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Vybavena technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty
Uvnitř najdete:
- 6 přihrádek na kreditní karty
- 4 místa pro dokumenty ve větším formátu.
- mince schováte do 1 kapsy, uzavřené bezpečnou západkou;
- bankovky schováte do 2 otevřených přihrádek vyšitých po celé šířce peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051196263 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez vnějšího zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
586 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
488 Kč
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s patentním uzávěrem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentky
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
882 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
882 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Pánská vertikální kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Elegantní, velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kompaktní karbonová peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka se zapínáním na patent
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 424 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
858 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
