Velká kožená pánská peněženka na patentku
Kód: ROV-22632-UNIW ROV-22631-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 423 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg370f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 514 Kč
Made in EU
od 4 374 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 734 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
1 714 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E9753A2-1A3 - EXCLUSIVE (zg302b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 071 Kč
Made in EU
5 811 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11583 ANTONIO (zi117a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 632 Kč
Made in EU
1 538 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
855 Kč
Made in EU
6 380 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4290 - MEGA CHIEF (zz004i)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 988 Kč
Made in EU
1 707 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 067 Kč
Made in EU
4 213 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791118 (zf066a)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 634 Kč
Made in EU
6 381 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 988 Kč
Made in EU
3 726 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX EXPEDITION T46681
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 329 Kč
Made in EU
1 448 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
805 Kč
Made in EU
od 4 191 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791399 KANE (zf045b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 620 Kč
Made in EU
1 726 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 079 Kč
Made in EU
1 769 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
983 Kč
Made in EU
od 1 656 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 933 Kč
Detailní popis produktu
Velká kožená pánská peněženka na patentku - Rovicky
- Kvalita a přesnost šití | Vyrobena z kvalitní přírodní kůže, ale peněženka není jen kožená. Povrchová úprava z odolných materiálů, jako je kovový zip, patentka a logo, podšívka odolná proti oděru a pevné nitě, které brání rozmotání peněženky;
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybavena technologií RFID, která chrání peněženku.
- Dárková krabička v ceně.
V peněžence:
- až 21 přihrádek na karty standardní velikosti.
- 5 kapes na o něco větší dokumenty.
- Své mince můžete vložit do 1 velké kapsy zapínané na pevný patent;
- Bankovky můžete vložit do 2 otevřených kapes po celé délce peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 20+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13,5 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
972 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka z dvoubarevné přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
755 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
882 Kč
Made in EU
1 045 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
629 Kč
Made in EU
1 370 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
825 Kč
Made in EU
1 063 Kč
–39 %
Dárková sada: kožená peněženka, pouzdro a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
640 Kč
Made in EU
1 279 Kč
–39 %
Kožená velká pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
771 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s ražbou znamení zvěrokruhu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Elegantní, velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
488 Kč
Made in EU
1 483 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
894 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 099 Kč
–39 %
Dvoubarevná peněženka z přírodní kůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
662 Kč
Made in EU
1 424 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
858 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
