Kožená peněženka PTN N992L-CHM-M
Kód: ROV-22292-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 4 200 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791711 WEST (zf020c)
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
od 2 625 Kč
Made in EU
od 1 746 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 970 Kč
Made in EU
4 655 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 910 Kč
Made in EU
od 1 865 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 166 Kč
Made in EU
od 4 191 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 620 Kč
Made in EU
1 698 Kč
–37 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN EXCLUSIVE 12169-5 (zl009a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 062 Kč
Made in EU
od 6 037 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 774 Kč
Made in EU
1 668 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE HUSTER (zn027d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 043 Kč
Made in EU
1 168 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
649 Kč
Made in EU
od 1 693 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 058 Kč
Made in EU
2 730 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 706 Kč
Made in EU
od 1 853 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10602A2-1A1 (zg362a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 158 Kč
Made in EU
4 486 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 804 Kč
Made in EU
1 661 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 038 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
866 Kč
Made in EU
4 439 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1374L-1AV (zd064b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 775 Kč
Detailní popis produktu
Horizontální pánská peněženka z přírodní kůže, systém RFID Protect - Peterson
- Kvalita na nejvyšší úrovni | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní nubukové kůže. Speciální technika opalování, neměnná po celá desetiletí, umožňuje ukázat přirozenost a krásu této přírodní suroviny
- Klasika vždy v módě | Peněženka klasického stylu. Model v horizontální orientaci se sponou
- Rozsáhlý interiér | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat
Pojďme se podívat dovnitř
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby se vám vešly všechny karty, doklady a peníze, které denně potřebujete. Vnitřek je navíc lemován podšívkou s logem, která chrání kůži před poškozením.
Portfolio zahrnuje:
- 8 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu ;
- 4 přihrádky na velké dokumenty , z toho 2 ve formě okénka ;
- 1 průhledná kapsa na fotku ;
- 1 přihrádka na zip uprostřed peněženky.
Sekce peněz
Do kapes na bankovky a mince se vám vejde dostatečné množství hotovosti.
- mince můžete vložit do 1 kapsy zapínané na patentku ;
- bankovky můžete schovat do 2 otevřených širokých přihrádek zakončených látkovou podšívkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051188589 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Světle hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 13 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
972 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná RFID skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Dárková sada: elegantní kožená pánská peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
616 Kč
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Klasická, prostorná pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
936 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka z hovězí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka prošívaná peněženka na karty Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
1 279 Kč
–39 %
Kožená velká pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
771 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
882 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: elegantní kožená pánská peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
1 483 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
894 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s patriotickým motivem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Klasická pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 404 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
846 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
