pánská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Kód: ROV-31172-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 360 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9148 (zn085b) gold + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
756 Kč
Made in EU
od 1 691 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 057 Kč
Made in EU
od 2 257 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL9753A8-1A3 (zg364b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 411 Kč
Made in EU
5 671 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7257 -LITTLE DADDY (zz003b)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 544 Kč
Made in EU
2 626 Kč
–37 %
Pánské hodinky RUBICON RNCE07 (zr092c)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 641 Kč
Made in EU
1 793 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
996 Kč
Made in EU
3 445 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 153 Kč
Made in EU
1 723 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 077 Kč
Made in EU
4 183 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791118 (zf066a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
2 614 Kč
Made in EU
1 526 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
848 Kč
Made in EU
od 1 210 Kč –44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 3978G (zj094d)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 673 Kč
Made in EU
od 4 193 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710605 Steward Open Heart + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 2 621 Kč
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
6 299 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI LUIGI AUTOMATIC AR60031 + BOX (zi062b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 937 Kč
Made in EU
1 512 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
840 Kč
Made in EU
1 167 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
649 Kč
Detailní popis produktu
Černá pánská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním - 4U Cavaldi
Jednoduchá, funkční a pohodlná pro každodenní nošení – tato pánská peněženka z ekokůže je praktickou volbou pro muže, kteří oceňují minimalismus a kompaktní velikost. Všestranná černá barva doplní jakýkoli styl.
Praktický interiér - vše po ruce
Navzdory svým kompaktním rozměrům nabízí peněženka základní a pohodlné uspořádání:
- 2 přihrádky na bankovky,
- kapsa na zip umístěná ve stěně přihrádky na bankovky,
- 1 kapsa na mince se zapínáním na patentku,
- 1 průhledná kapsa na kartu, dokument nebo fotografii.
Průhledná kapsa je ideální na občanský průkaz, kartu nebo fotografii milované osoby – aniž byste museli vyndávat její obsah.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051143199 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | magnet |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 33 |
Made in EU
772 Kč
–39 %
Originální pánská peněženka z lícové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem a klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
584 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Malá, kožená, vertikální pánská peněženka s patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
1 296 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
781 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Velká, vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
422 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
487 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
pánská kožená peněženka bez zapínání se vzorem psa
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka, přírodní kůže, nubuk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
617 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
