Pánská kožená peněženka na karty
Kód: ROV-8069-UNIW ROV-8068-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 206 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-1A1 (zg379a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 379 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
972 Kč
Made in EU
od 4 383 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 740 Kč
Made in EU
850 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
472 Kč
Made in EU
od 6 917 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 323 Kč
Made in EU
1 517 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
843 Kč
Made in EU
5 021 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 138 Kč
Made in EU
4 217 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791836 PARKER (zf041c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 636 Kč
Made in EU
od 4 200 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791399 KANE (zf045b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 625 Kč
Made in EU
od 1 868 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 168 Kč
Made in EU
1 450 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
806 Kč
Made in EU
1 728 Kč
–44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
960 Kč
Made in EU
od 1 132 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 629 Kč
Made in EU
1 711 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
951 Kč
Made in EU
5 825 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11583 ANTONIO (zi117a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 641 Kč
Made in EU
3 459 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 162 Kč
Detailní popis produktu
Pánská kožená peněženka na karty Always Wild® N014-VTK-D BLACK
Představený model polské značky Always Wild® určitě splní vaše očekávání!
- výrobek polské značky Always Wild®
- vysoká kvalita díky kvalitní telecí kůži, ze které byla peněženka ušita
- produkt je vybaven spoustou přihrádek na dokumenty a prostornými sekcemi na peníze
- dárkový balíček v ceně
- výška: 11,5 cm
- šířka: 9 cm
- hloubka: 2,5 cm
- Kapsy na mince: 1
- Počet kapes na bankovky: 2
- Počet slotů pro karty: 8
- Místo pro fotografii: 1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Always Wild |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Elegantní |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
936 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
852 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
514 Kč
Made in EU
755 Kč
–39 %
kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
488 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
683 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka, přírodní kůže, nubuk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s patentním zapínáním a RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
872 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
525 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekokůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
414 Kč
–39 %
Barevný penál/peněženka - Loren
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
249 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 128 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
680 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
