Pánská horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Kód: ROV-30894-UNIW ROV-30895-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 536 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
854 Kč
Made in EU
1 768 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 105 Kč
Made in EU
1 557 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
865 Kč
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 331 Kč
Made in EU
3 445 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 153 Kč
Made in EU
1 723 Kč
–44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
957 Kč
Made in EU
od 1 129 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 627 Kč
Made in EU
1 727 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 080 Kč
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
1 337 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
743 Kč
Made in EU
od 1 862 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 164 Kč
Made in EU
1 775 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 3844A2 (zg235g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
986 Kč
Made in EU
1 526 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
848 Kč
Made in EU
3 415 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX 35mm T2H291 + BOX (zt139i)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 134 Kč
Made in EU
1 723 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 077 Kč
Made in EU
1 138 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
632 Kč
Detailní popis produktu
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče - Peterson
Klasická a elegantní pánská sada, která obsahuje peněženku z pravé kůže a klíčenku. Balená ve značkovém dárkovém balení, je perfektním dárkem bez nutnosti dalšího balení.
Interiér – funkční uspořádání přihrádek
Peněženka poskytuje pohodlné uložení karet, dokumentů a hotovosti. Díky promyšlenému uspořádání kapes je pohodlná pro každodenní použití.
Uvnitř najdete:
- 9 přihrádek na karty/vizitky,
- 4 kapsy na dokumenty většího formátu,
- 1 přihrádka na zip ve střední části.
Sekce mincí
Peněženka má jednu prostornou kapsu na mince se zapínáním na patent. Umožňuje rychlý přístup k drobným a zabraňuje nechtěnému vysypání.
Místo pro bankovky
Dvě hluboké, široké kapsy na papírové peníze jsou všité po celé délce peněženky. Snadno se do nich vejde velké množství bankovek různých nominálních hodnot.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 36 |
Made in EU
870 Kč
–39 %
Pánská peněženka s decentní perforovanou dekorací
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže vybavená RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
933 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
584 Kč
Made in EU
475 Kč
–39 %
pouzdro na karty z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
286 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
487 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekokůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka z dvoubarevné přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže,
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská peněženka nubukové pravé kůže s reliéfní psí hlavou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Elegantní kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
