Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Kód: ROV-31177-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
974 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
542 Kč
Made in EU
od 1 619 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 966 Kč
Made in EU
1 669 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
927 Kč
Made in EU
od 4 200 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 625 Kč
Made in EU
od 1 105 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT C530 - dlouhý pásek (zp234d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 614 Kč
Made in EU
1 524 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
847 Kč
Made in EU
4 644 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 903 Kč
Made in EU
2 078 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL3844A2-1A1 (zg363g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 299 Kč
Made in EU
1 570 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
872 Kč
Made in EU
od 1 722 Kč –37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 076 Kč
Made in EU
2 128 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 330 Kč
Made in EU
od 1 621 Kč –37 %
Pánské hodinky dřevěné BOBOBIRD (zx065a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 1 014 Kč
Made in EU
od 1 209 Kč –44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 3978G (zj094d)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 672 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 956 Kč
Made in EU
1 742 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
968 Kč
Made in EU
od 1 714 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 1 072 Kč
Detailní popis produktu
Velká, černá pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem bez vnější spony - 4U Cavaldi
Funkční peněženka na karty a dokumenty , vyrobená z pravé kůže ve všestranné černé barvě . Díky svému jednoduchému a elegantnímu designu je vhodná jak pro každodenní nošení, tak i pro formálnější outfity. Díky kompaktním rozměrům si můžete pohodlně uložit nejdůležitější dokumenty, platební karty a hotovost, aniž by zbytečně zabírala vaši kapsu.
- Přírodní kůže v klasické černé barvě.
- Drží osvědčení o registraci.
- Kapsa na mince se zapínáním na patentku.
- RFID ochrana.
- Lehký a kompaktní design.
Vnitřní organizace
Peněženka byla navržena s ohledem na každodenní použití:
- 2 sloty pro platební, debetní, kreditní nebo věrnostní karty.
- 3 větší přihrádky na občanský průkaz, řidičský průkaz a technický průkaz.
- 1 kapsa na mince nebo drobné bankovky, zapíná se na pevný patentní knoflík.
Toto je praktické řešení pro muže, kteří chtějí mít všechny své nejdůležitější dokumenty na jednom místě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051121982 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
969 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
860 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
518 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
vertikální pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
pánská peněženka na šířku z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
616 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
842 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Horizontální kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
pánská kožená peněženka bez zapínání se vzorem psa
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 006 Kč
–39 %
Klasická, pánská taška z ekokůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka s koněm
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
