Elegantní kožená pánská peněženka bez vnější spony
Kód: ROV-30880-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 198 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-1A1 (zg379a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 374 Kč
Made in EU
3 445 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 153 Kč
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE HUSTER (zn027d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
1 041 Kč
Made in EU
4 183 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER BROOKLYN 1791510 + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
2 614 Kč
Made in EU
1 526 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
848 Kč
Made in EU
od 4 183 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 614 Kč
Made in EU
1 723 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 077 Kč
Made in EU
1 512 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
840 Kč
Made in EU
3 719 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX EXPEDITION T46681
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 324 Kč
Made in EU
1 711 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E9753A2-1A3 - EXCLUSIVE (zg302b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 070 Kč
Made in EU
1 793 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
996 Kč
Made in EU
2 760 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg374e)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
1 725 Kč
Made in EU
2 626 Kč
–37 %
Pánské hodinky RUBICON RNCE07 (zr092c)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 641 Kč
Made in EU
od 1 502 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 835 Kč
Made in EU
od 1 719 Kč až –44 %
Hodinky G. ROSSI - E11706A2-6F2 (zg336d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 955 Kč
Made in EU
1 670 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
928 Kč
Detailní popis produktu
Elegantní kožená pánská peněženka bez vnější spony - Peterson
Pokud si ceníte nadčasového designu, funkčnosti a solidního řemeslného zpracování, tato peněženka splní vaše očekávání. Vyrobená z pravé kůže s klasickým povrchem, dokonale doplňuje styl moderního muže. Její praktická velikost a promyšlené vnitřní uspořádání vám umožní zůstat organizovaný a mít vše po ruce každý den.
Proč se vyplatí vybrat si tento model?
- Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže.
- Tenký, vertikální design, který se vejde do kapsy.
- Místo pro 10 karet a další přihrádky na dokumenty.
- Přihrádka na mince a dvě přihrádky na bankovky.
- Technologie RFID chrání karty před krádeží dat.
- Dodáváno ve speciální krabici od výrobce.
Funkční interiér – všechno má své místo
Vnitřek peněženky je navržen pro maximální organizaci a pohodlí. Najdete v ní 10 tradičních přihrádek na karty a 4 větší kapsy, ideální na dokumenty nebo technický průkaz vozidla. Každá věc má své místo, takže se v ní snadno udrží pořádek.
Dvě kapsy na bankovky + mince pod kontrolou
- Peněženka je vybavena 2 přihrádkami na bankovky, což usnadňuje oddělení měn nebo hotovosti od ostatních dokumentů.
- K dispozici je uzamykatelná kapsa na mince , takže se vám drobné nerozsypou po tašce ani kapse.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051270840 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
826 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
pánská kožená peněženka bez zapínání se vzorem psa
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
303 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže, zapínání na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka prošívaná peněženka na karty Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže vybavená RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
pánská taška z ekokůže, ideální na dokumenty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
1 221 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
736 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Malá, kožená, vertikální pánská peněženka s patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 096 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka z hovězí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
