Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-23522-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
1 515 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
842 Kč
Made in EU
od 1 719 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 1 075 Kč
Made in EU
6 313 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI LUIGI AUTOMATIC AR60031 + BOX (zi062b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 946 Kč
Made in EU
od 4 191 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 620 Kč
Made in EU
1 672 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
929 Kč
Made in EU
4 213 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 634 Kč
Made in EU
4 439 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1374L-1AV (zd064b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 775 Kč
Made in EU
od 6 973 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL Spiked Chronograph DZ4665 + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 4 358 Kč
Made in EU
od 1 193 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 663 Kč
Made in EU
5 063 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11106 - AVIATOR (zi019c)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
3 165 Kč
Made in EU
od 1 865 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 166 Kč
Made in EU
2 631 Kč
–37 %
Pánské hodinky RUBICON RNCE07 (zr092c)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 645 Kč
Made in EU
2 423 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg370f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 514 Kč
Made in EU
1 771 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 107 Kč
Made in EU
od 6 901 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 314 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem - Rovicky
- Přírodní kůže nejvyšší kvality | Peněženka je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže;
- Klasický styl pro muže všech věkových kategorií | Model v horizontální orientaci, bez vnějšího upevnění;
- Funkčnost a prostornost | Snadno se do něj vejdou karty a doklady, které máme všichni, jako občanský průkaz nebo řidičský průkaz, ale i větší doklady. Své místo zde najde i bezobalový evidenční list od odboru dopravy, nemluvě o hotovosti - bez problémů sem vejdete mnoho mincí a bankovek;
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Rozšířená sekce pro karty a doklady
Uspořádání přihrádek na karty a doklady je maximálně intuitivní. Interiér je uspořádán velmi prakticky.
V peněžence:
- 8 přihrádek na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu, jako je debetní karta nebo řidičský průkaz;
- 4 kapsy na o něco větší doklady, např. osvědčení o registraci bez obalu. Dvě z těchto kapes jsou vyrobeny z průhledné síťoviny, která usnadňuje prohlížení dokumentů, které chcete vidět na první pohled.
Sekce peněz
Kapsy byly podšité látkovou podšívkou.
- své mince můžete vložit do 1 velké kapsy zapínané na patentku;
- bankovky schováte do 2 otevřených kapes umístěných po celé délce peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051198953 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Tmavě modrá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
773 Kč
–39 %
Originální pánská peněženka z lícové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
466 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka, přírodní kůže, nubuk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Made in EU
1 370 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
825 Kč
Made in EU
1 404 Kč
–39 %
Klasická pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
846 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
1 109 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
668 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Pánská velká kožená peněženka horizontální - Ronaldo
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Pánská vertikální kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská velká kožená peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Elegantní, velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 045 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
629 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentky
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
882 Kč
Made in EU
1 614 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na patentku lebka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
973 Kč
Made in EU
755 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka se zapínáním na patent
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní nubukové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
