pánská peněženka na šířku z ekokůže
Kód: ROV-29403-UNIWSouvisející produkty
6 710 Kč
–35 %
Pánský zimní kabát z jehněčí kůže s límcem a prošíváním
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
4 329 Kč
od 983 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP1000
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 492 Kč
od 1 331 Kč –47 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP999
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 701 Kč
Made in EU
1 167 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
649 Kč
Made in EU
6 367 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 979 Kč
Made in EU
od 4 203 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 627 Kč
Made in EU
od 4 246 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 654 Kč
od 16 652 Kč –31 %
Zimní pilotní kabát z pravé kůže s kožešinovou kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 11 485 Kč
Made in EU
1 768 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 105 Kč
Made in EU
od 1 516 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 842 Kč
Made in EU
1 337 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
743 Kč
17 264 Kč
–31 %
Zimní kabát z jehněčí kůže s přírodní vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 906 Kč
Made in EU
od 4 183 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791837 PARKER (zf041a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 614 Kč
Made in EU
od 6 426 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 017 Kč
Made in EU
1 706 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
948 Kč
Made in EU
od 4 364 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 728 Kč
Detailní popis produktu
Černá pánská peněženka na šířku z ekokůže - Peterson
- Moderní design.
- Vysoce kvalitní ekokůže.
- RFID ochrana – chraňte své karty.
- Až 9 slotů pro karty a 4 pro dokumenty.
- Praktické uspořádání – horizontální orientace.
- Ideální jako dárek - elegantní kovové balení.
Vytříbený interiér pro náročné
Vnitřek peněženky byl navržen s ohledem na každodenní pohodlí a styl. Pečlivě provedené šití zdůrazňuje trvanlivost výrobku. Peněženka má:
- 9 slotů pro platební, debetní nebo věrnostní karty;
- 4 další místa na dokumenty, která vám umožní udržet pořádek bez zbytečného objemu;
Důraz na detail činí každý prvek nejen praktickým, ale i příjemným na používání.
Peněžní sekce
- Bezpečná kapsa na zip zajistí, že vám drobné během používání nevypadnou.
- Prostorná přihrádka na bankovky pojme různé měny, aniž byste je museli skládat.
Promyšlené uspořádání přihrádek umožňuje rychlý a pohodlný přístup k hotovosti a kartám, což usnadňuje každodenní nakupování a platby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051265914 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Černá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 10,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
od 632 Kč –52 %
Pánská kožená peněženka s nápisem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 301 Kč
1 011 Kč
–49 %
Kožená peněženka s přihrádkami na karty a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
506 Kč
od 1 698 Kč –42 %
Pánský clutch kožená malá taška
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 971 Kč
od 1 133 Kč –49 %
Originální kožená peněženka se vzorem draka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 567 Kč
od 1 392 Kč až –50 %
Pánská kožená peněženka – psaníčko se dvěma zipy
Doručení 10-15 dní
(7 ks)
od 696 Kč
od 405 Kč –52 %
Pánská peněženka – kožená, krátká, na mince a doklady
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 193 Kč
od 636 Kč –52 %
Pánská malá peněženka s více oddělení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 303 Kč
od 1 775 Kč –42 %
Pánská kabelka do ruky pravá kůže vintage clutch
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 014 Kč
od 833 Kč až –50 %
Kožená dlouhá peněženka elegantní na karty a hotovost
Doručení 10-15 dní
(3 ks)
od 417 Kč
od 424 Kč –52 %
Pánská kožená peněženka – krátký horizontální design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 202 Kč
1 039 Kč
–49 %
Kožená pánská peněženka ve stylu retro
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
520 Kč
731 Kč
–49 %
Kožená peněženka s přihrádkami na karty a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
366 Kč
od 337 Kč –52 %
Ultra tenká pánská peněženka – PU kůže, na karty a hotovost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 161 Kč
1 280 Kč
–50 %
Pánská peněženka přírodní kůže NW508
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
640 Kč
od 2 496 Kč –42 %
Pánská peněženka pravá kůže NW496
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 427 Kč
od 639 Kč až –52 %
Pánská peněženka ManBang – klasická, pravá kůže, krátká
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 305 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
