kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-31169-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
6 189 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS Chronograph 1513178 (zh032b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 868 Kč
Made in EU
6 526 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4290 - MEGA CHIEF (zz004i)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
4 079 Kč
Made in EU
1 667 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20005A-1A2 (zg376a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 042 Kč
Made in EU
od 1 691 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 057 Kč
Made in EU
1 723 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 077 Kč
Made in EU
1 670 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
928 Kč
Made in EU
od 1 720 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 075 Kč
Made in EU
1 775 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 3844A2 (zg235g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
986 Kč
Made in EU
1 706 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
948 Kč
Made in EU
od 6 426 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 017 Kč
Made in EU
4 706 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 942 Kč
Made in EU
1 696 Kč
–37 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN EXCLUSIVE 12169-5 (zl009a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 060 Kč
Made in EU
5 674 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4401 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
3 546 Kč
Made in EU
1 793 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
996 Kč
Made in EU
2 725 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 703 Kč
Made in EU
od 1 129 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 627 Kč
Detailní popis produktu
Černá kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem bez spony - Always Wild
Hledáte pánskou koženou peněženku, která kombinuje vysoce kvalitní řemeslné zpracování, funkčnost a kompaktní velikost? Model Always Wild je klasická pánská peněženka z pravé kůže, určená pro každodenní použití. Vyrobená z odolné pravé kůže, zaujme svým estetickým vzhledem, pevnou povrchovou úpravou a praktickým vertikálním uspořádáním.
Výběrem této peněženky si vybíráte:
- vysoká kvalita díky vysoce kvalitní přírodní telecí kůži , ze které je peněženka vyrobena,
- produkt vybavený spoustou přihrádek na dokumenty a prostornými přihrádkami na peníze,
- dárková krabička součástí balení.
Oddíl pro karty a doklady
- Peněženka má 6 přihrádek na platební karty a dokumenty standardní velikosti.
- 3 místa na dokumenty (včetně jedné síťované kapsy , kam si můžete uložit i fotografie).
Sekce peněz
- Mince si můžete uložit do jedné velké kapsy se zapínáním na patent.
- Bankovky můžete ukládat do 2 otevřených kapes.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051034862 |
| Značka: | Always Wild |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | šití |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 30 |
Made in EU
844 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s řetízkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka z dvoubarevné přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem a klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
Made in EU
933 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
