kožené pouzdro na dokumenty bez vnější spony
Kód: ROV-31308-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
4 558 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI CLASSIC AR1733 + BOX (zi084b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 849 Kč
Made in EU
od 1 718 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 074 Kč
Made in EU
1 535 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
853 Kč
Made in EU
1 709 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E9753A2-1A3 - EXCLUSIVE (zg302b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
1 826 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 141 Kč
Made in EU
2 446 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 529 Kč
Made in EU
od 6 884 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 302 Kč
Made in EU
od 11 544 Kč –37 %
Pánské hodinky ORIENT BAMBINO FAC00005W0 - AUTOMAT
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 7 215 Kč
Made in EU
2 724 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 703 Kč
Made in EU
od 1 743 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 968 Kč
Made in EU
1 336 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
742 Kč
Made in EU
1 222 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
679 Kč
Made in EU
od 1 515 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 842 Kč
Made in EU
1 705 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 066 Kč
Made in EU
od 1 190 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 662 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 956 Kč
Detailní popis produktu
Červené kožené pouzdro na dokumenty bez vnější spony - 4U Cavaldi
Funkční pouzdro na karty a dokumenty vyrobené z pravé červené kůže . Díky svému jednoduchému a elegantnímu designu je vhodné jak pro každodenní použití, tak i pro formálnější outfity. Jeho kompaktní velikost vám umožní pohodlně ukládat nejdůležitější dokumenty, platební karty a hotovost, aniž by zbytečně zabíralo vaši kapsu.
Proč si vybrat tento případ?
- Přírodní kůže v klasické červené barvě.
- Drží osvědčení o registraci.
- Kapsa na mince se zapínáním na patentku.
- RFID ochrana.
- Lehký a kompaktní design.
- Ideální pro každodenní použití.
Vnitřní organizace
Pouzdro bylo navrženo s ohledem na každodenní použití:
- 2 sloty pro platební, debetní, kreditní nebo věrnostní karty.
- 3 větší přihrádky na občanský průkaz, řidičský průkaz a technický průkaz.
- 1 kapsa na mince nebo drobné bankovky, zapíná se na pevný patentní knoflík.
Toto je praktické řešení pro muže, kteří chtějí mít všechny své nejdůležitější dokumenty na jednom místě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051121999 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Pouzdro na dokumenty |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
1 295 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
780 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
1 295 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
780 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Horizontální kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s RFID - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
609 Kč
–39 %
Malá, tenká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
367 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
616 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
pánská peněženka na šířku z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Velká, horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
600 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Malá a tenká, kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
932 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
562 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
474 Kč
–39 %
pouzdro na karty z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
286 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
