Klasická, pánská taška z ekokůže se zipem
Kód: ROV-30853-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
969 Kč
11 935 Kč
–31 %
Pánský kožený kabát z jehněčí kůže s hřejivou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 231 Kč
Made in EU
od 1 130 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 628 Kč
Made in EU
849 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
472 Kč
Made in EU
1 168 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
649 Kč
Made in EU
1 513 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
841 Kč
Made in EU
2 131 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 332 Kč
Made in EU
3 722 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX EXPEDITION T46681
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 326 Kč
od 1 147 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP987
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 574 Kč
Made in EU
od 1 211 Kč –44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 3978G (zj094d)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 673 Kč
Made in EU
1 338 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
744 Kč
Made in EU
5 003 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 127 Kč
Made in EU
od 2 259 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL9753A8-1A3 (zg364b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 412 Kč
Made in EU
1 697 Kč
–37 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN EXCLUSIVE 12169-5 (zl009a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 061 Kč
Made in EU
4 710 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 944 Kč
Made in EU
od 1 504 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 836 Kč
Detailní popis produktu
Klasická, pánská taška z ekokůže se zipem - Rovicky
Tato taška Rovicky byla navržena pro muže, který si chce nosit všechno s sebou – ale stylově. Minimalistická, robustní a mimořádně praktická. Ideální pro každodenní použití, práci, schůzky i cestování.
- Tři oddělené přihrádky – rychlý přístup, skvělá organizace.
- Vejde se do něj chytrý telefon, dokumenty, peněženka a klíče.
- 6 slotů na karty – plná kontrola nad nejdůležitějšími detaily.
- Odnímatelný popruh na zápěstí – pohodlné nošení různými způsoby.
- Ekokůže s elegantní texturou.
- Stříbrné kování dodává eleganci.
Dvě přihrádky – vaše objednávka v každé situaci
Toto je model, který vám dává plnou kontrolu nad vaší organizací:
- dokumenty a telefon v hlavní části,
- drobné předměty v dalších kapsách na zip,
- karty ve speciálním panelu se 6 sloty,
- rychlý přístup k často používaným položkám.
Je to perfektní volba pro ty, kteří mají rádi pořádek... nebo si ho konečně chtějí oblíbit.
Sebejistota a pohodlí, když to máte v ruce
Taška pohodlně padne do ruky – je stabilní a odnímatelný popruh na zápěstí poskytuje naprosté pohodlí, když potřebujete mít volné ruce. Zip se plynule otevírá a zesílené okraje chrání tašku před deformací i při častém používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051281631 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Připevněn |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška rukojeti: | 20 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 312.5 |
Made in EU
827 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 221 Kč
–44 %
Pánská peněženka GOOSE_LK2552B Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
679 Kč
Made in EU
2 406 Kč
–44 %
Pánská peněženka CEPU04340M Cerruti 1881
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 337 Kč
Made in EU
4 709 Kč
–37 %
Pánská peněženka CEMA02695M Cerruti 1881
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
2 943 Kč
od 525 Kč –52 %
Pánská RFID peněženka Baellerry – zip, kapsa, foto přihrádka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 250 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–44 %
Pánská peněženka CRYSTAL-LK3837B Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
803 Kč
Made in EU
415 Kč
–39 %
Barevný penál/peněženka - Loren
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
250 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Dvoubarevná peněženka z přírodní kůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
od 456 Kč –52 %
Pánská peněženka z voskové kůže – zip, přihrádky, mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 217 Kč
Made in EU
683 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
727 Kč
–49 %
Kožená peněženka v retro stylu pro muže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
364 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka, přírodní kůže, nubuk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
od 1 323 Kč až –50 %
Pánská kožená peněženka NW479
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 687 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–44 %
Pánská peněženka WANTON_LK2822 Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
803 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
