Pánská peněženka s módním geometrickým vzorem
Kód: ROV-29397-UNIW ROV-29396-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 613 Kč
Made in EU
1 726 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 079 Kč
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791837 PARKER (zf041a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
od 2 613 Kč
Made in EU
1 435 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10273A (zg207d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
797 Kč
Made in EU
4 475 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 797 Kč
Made in EU
1 555 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
864 Kč
Made in EU
1 641 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 12462A4-1A3 (zg328d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
912 Kč
Made in EU
od 11 544 Kč –37 %
Pánské hodinky ORIENT BAMBINO FAC00005W0 - AUTOMAT
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 7 215 Kč
Made in EU
974 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
542 Kč
Made in EU
od 4 202 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 626 Kč
Made in EU
9 142 Kč
–37 %
Pánské hodinky ARMANI AUTOMATIC AR60050 (zi060a)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
5 714 Kč
Made in EU
od 1 127 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 626 Kč
Made in EU
od 1 653 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 931 Kč
Made in EU
4 220 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791399 KANE (zf045b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 638 Kč
Made in EU
od 2 407 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 505 Kč
Made in EU
1 767 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 105 Kč
Detailní popis produktu
Pánská peněženka v tmavě modré barvě s módním geometrickým vzorem - Peterson
- Stylový 3D vzor přitahuje pozornost a zdůrazňuje individualitu.
- 9 praktických přihrádek na karty – vše po ruce.
- 4 přihrádky na dokumenty pro dokonalou organizaci.
- Prostorná kapsa na mince se zapínáním na zip.
- Technologie RFID – Vaše karty jsou chráněny před krádeží dat.
- Kompaktní velikost – vejde se do každé kapsy.
- Elegantní krabička je součástí balení – ideální jako dárek.
Funkční interiér - prostor pro všechno
- Uvnitř peněženky najdete až 9 vyhrazených slotů na karty, díky kterým rychle najdete potřebný doklad nebo platební kartu.
- Navíc máte k dispozici 4 přihrádky na dokumenty, které vám pomohou udržet pořádek.
Pečlivě promyšlené uspořádání přihrádek znamená, že každá věc má své místo, což usnadňuje každodenní používání.
Pokladní skříňky – Pohodlí a bezpečnost
Peněženka má jednu prostornou kapsu na bankovky a praktickou kapsu na zip na mince . Díky tomu je zajištěno, že jak papírové, tak i mincové platební prostředky jsou vždy bezpečné a snadno dostupné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Tmavě modrá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Geometrický |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Černá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 10,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
807 Kč
–39 %
Horizontální, pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
486 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
pánská taška z ekokůže, ideální na dokumenty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
600 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé černé kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
362 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka na karty s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
vertikální pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Elegantní kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s reliéfním vzorem ve tvaru koně
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
735 Kč
–39 %
Pánská bankovka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
860 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
518 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
