pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Kód: ROV-30952-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
8 209 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AVIATOR AUTOMATIC AR60028 + BOX (zi099c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
5 131 Kč
Made in EU
4 644 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 903 Kč
Made in EU
od 1 653 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 931 Kč
Made in EU
od 1 619 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 966 Kč
Made in EU
od 2 256 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL9753A8-1A3 (zg364b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 410 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
570 Kč
Made in EU
od 5 143 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI SKELETON AUTOMATIC AR60042 (zi055c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 214 Kč
Made in EU
2 724 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 703 Kč
Made in EU
1 726 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 079 Kč
Made in EU
2 128 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 330 Kč
Made in EU
1 137 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
632 Kč
Made in EU
od 1 689 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 056 Kč
Made in EU
od 6 366 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 979 Kč
Made in EU
od 1 714 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 1 072 Kč
Made in EU
od 1 389 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 772 Kč
Made in EU
2 078 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL3844A2-1A1 (zg363g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 299 Kč
Detailní popis produktu
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem - Peterson
- Vysoce kvalitní přírodní kůže | Vyrobeno z vybrané přírodní kůže, která po dlouhou dobu zaujme svou odolností, měkkostí a estetickým vzhledem.
- Stylový doplněk pro každý věk | Klasická, kompaktní peněženka bez vnější spony. Její nadčasový design doplněný elegantními detaily zajišťuje módní vzhled a pohodlné používání.
- Kompaktní a praktický | Díky malým rozměrům je ideální do malých tašek. Můžete ho také snadno nosit v kapse, aniž byste se cítili nepohodlně.
- Moderní RFID ochrana | Systém RFID BLOCKING účinně chrání bezkontaktní karty, biometrické dokumenty a městské karty před neoprávněným skenováním dat.
Podívejte se dovnitř
Malá velikostí, ale překvapivě velká kapacita! Peněženka byla navržena s ohledem na praktičnost – její vnitřek nabízí řadu úložných přihrádek a slotů, které vám umožní snadno uspořádat karty, dokumenty a hotovost.
Uvnitř najdete:
- 9 přihrádek na platební karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu.
- Pro větší bezpečnost se uvnitř peněženky nachází jedna kapsa na mince , která se zapíná praktickým patentním zapínáním. Hotovost si můžete uložit do dvou prostorných, otevřených přihrádek , které snadno pojmou bankovky a poskytují rychlý přístup k vašim penězům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051274756 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 8 cm |
| Šířka: | 10,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
600 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Elegantní kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže,
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
609 Kč
–39 %
Malá, tenká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
367 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Pánská dárková peněženka z přírodní RFID kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
987 Kč
–39 %
Praktická pánská taška ekokůže s uchem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
pánská peněženka na šířku z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
