Velká, vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Kód: ROV-30754-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 6 576 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 4 110 Kč
Made in EU
4 183 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791118 (zf066a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
2 614 Kč
Made in EU
od 2 409 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 506 Kč
Made in EU
od 4 187 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 617 Kč
Made in EU
1 557 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
865 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
680 Kč
Made in EU
od 1 691 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 057 Kč
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
1 670 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
928 Kč
Made in EU
1 447 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
804 Kč
Made in EU
od 1 862 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 164 Kč
Made in EU
1 775 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 3844A2 (zg235g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
986 Kč
Made in EU
4 477 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 798 Kč
Made in EU
1 711 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E9753A2-1A3 - EXCLUSIVE (zg302b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 070 Kč
Made in EU
4 560 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI CLASSIC AR1733 + BOX (zi084b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 850 Kč
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 331 Kč
Detailní popis produktu
Velká, vertikální pánská peněženka z pravé kůže, vhodná na technický průkaz vozidla - Rovicky
Tato peněženka je ideální pro muže, kteří chtějí spojit klasický styl s maximálním pohodlím. Je vyrobena z vysoce kvalitní pravé kůže a plně chráněna technologií RFID Secure, takže vám zajistí pohodlí a bezpečí každý den.
- Prémiová přírodní kůže – odolnost a elegantní vzhled.
- 12 slotů na karty – ideální pro ty, kteří používají více karet.
- 4 kapsy na dokumenty většího formátu – včetně registračního certifikátu.
- Prostorný systém na mince a bankovky.
- RFID Secure – ochrana bezkontaktních karet proti skimmingu.
Prostor na karty a dokumenty – ideální pro ty, kteří jsou dobře organizovaní
Tento model byl navržen pro uživatele, kteří rádi mají vše dokonale uspořádané:
- 12 vyhrazených slotů pro karty – bankovní, věrnostní, identifikační.
- 4 kapsy na dokumenty většího formátu.
- Průhledná okénka umožňující rychlé zobrazení dokumentu.
- Promyšlené a přehledné uspořádání – snadný přístup k nejdůležitějším věcem.
Díky horizontální orientaci peněženka pohodlně padne do ruky a je intuitivní při každodenním používání.
Uvnitř peněženky najdete:
- 1 velká kapsa na mince se zapínáním na patent – pevná, hluboká a pohodlná.
- 2 přihrádky na bankovky – snadno se do nich vejdou polské i zahraniční bankovky.
Další kapsa na zip umožňuje uložení:
- malé dokumenty,
- účtenky,
- méně často používané karty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051270208 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 36 |
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
754 Kč
–39 %
kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Horizontální, dvoubarevná peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
617 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
vertikální pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
303 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže, zapínání na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Dvoubarevná pánská peněženka z přírodní kůže, bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka prošívaná peněženka na karty Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s řetízkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Klasická, pánská taška z ekokůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
